Alena Mašková

Alena Mašková

Telefon: +420 731 618 403
Email:

Co dělám:

Školím a trénuji realitní makléře. Školím Power Start, Sales Power a komunikační a argumentační "Trénink s Alčou". Do svých tréninků zahrnuji psychologii, řeč těla, práci s emocemi, a to jak makléře, tak i jejich klientů. Aktivně trénuji s makléři používání otevřených otázek. Školím a trénuji tak, aby to makléře bavilo, aby si z tréninku odnesli motivaci a konkrétní nové dovednosti. Namísto zdlouhavých teorií preferuji praktický nácvik. Trénink, trénink, trénink ;-)

 

Proč to dělám:

Pomáhám posunout své klienty k vnitřní spokojenosti se svojí prací. Chci, aby se naučili tak efektivně komunikovat a prezentovat, aby je jejich práce bavila.  Aby je to nakoplo, namotivovalo. Učím komunikovat přesvědčivě, přesně a hlavně účinně. Z každého tréninku si odnáším inspiraci i já. Vždy mi to dá něco nového, každý člověk je originál. Od každého svého klienta se učím. Komunikační chyby nebo emoční blokace makléřů mi ukazují, na co nového se mám zaměřit, co nového se naučit tak, abych to mohla svým klientům předat dál. A díky tomu zůstávám v obraze s trhem a předávám nové a nové zkušenosti svým posluchačům.. Díky své práci stále "rostu" a "rostou" i moji klienti. A to je to, co mě baví.

 

Kdo jsem:

Je mi 37 let, jsem komunikativní, sportovní typ, ráda na sobě pracuji, posouvám se, čtu. Pravidelně navštěvuji osobní koučku. Miluji procházky v přírodě, v blízkosti vody, nebo naopak v horách. Aktivně jezdím na plachetnici, jsem námořní kapitán. Miluji zvířata (kromě pavouků) a mám záchranářské sklony (u lidí i zvířat) ;-)  Mám ráda módu a aktivně pomáhám v butiku s italským oblečením.

Od února roku 2006 jsem členem sítě RE/MAX a od roku 2008 jsem certifikovaným lektorem RE/MAX Akademie. 

 

Mé profesní vzdělání:

 • Certifikace Profesionální telefonní komunikace
 • Certifikace RE/MAX Akademie - Obchodní dovednosti
 • Certifikace RE/MAX Akademie - Komunikace, argumentace
 • Certifikace RE/MAX Akademie - Time management
 • Certifikace ke školení Leadership od společnosti FranklinCovey
 • Certifikace ke školení komunikace, argumentace od společnosti Rocca (Peter Vajdík)
 • Certifikace ke školení Leadership od společnosti Rocca (Peter Vajdík)
 • Certifikovaný mentor ke školení Sales Power by Tom Ferry
 • Certifikace ke školení Konec prokrastinace od společnosti Grow Job
 

Reference:

 • "Alena Mašková je výborná lektorka, dokáže představit RE/MAX i postup v jednotlivých bodech. Dokáže lidi nadchnout pro věc a motivovat, aby si své práce vážili, protože ji dělají jinak. Člověk se cítí jako profesionál."
 • "Výkon lektorky byl úžasný. Byla každý den usměvavá a příjemná. Ptala se, co nám její výklady daly a čemu nerozumíme, nebo co by jsme chtěli ještě projít. Zodpovídala naše dotazy a podrobně vysvětlovala jak to v reálu funguje a pokaždé uváděla příklady. Paní Alena Mašková je lektorka velmi šikovná, její práce a přístup k nastávajícím realitním makléřům je velmi pozitivní a já můžu říct sama za sebe , že mě to pozitivně naladilo na tuto práci. Velké plus bylo, že jsme se tam sešli velmi příjemní lidé , proto ty čtyři dny byli hezké a budu na ně rada vzpomínat."
 • "paní Maškova jako lektorka invenční, příjemný hlas, výborná organizace, umí říci i negativa. Vřele doporučuji dalším nováčkům, a i nejen jim, jako lektorku"
 • "Nejlepší lektor, kterého jsem kdy zažila. Její výklad byl poutavý, zajímavý a velice poučný. Budu se velmi těšit na další setkání."
 • "Práce lektorky byla perfektní, vše měla dokonale připravené. Líbila se mi interaktivnost, hlavně nás nebrala pouze jako posluchače, ale zapojovala nás do diskuse a samotné školení bylo velmi živé a aktivní. Pozitivně vidím i to, že závěr každého semináře shrnula a uvedla co nás bude následující den čekat a další den zopakovala, co jsme doposud probrali. Lépe se mi to pak pamatovalo. Zaujaly mě i příklady z praxe."
 • "Výkon byl perfektní, nemám co vytknout. Právě ono zapojení posluchačů (studentů), okořeněné nějakou příhodou, popřípadě vtipná poznámka, je to, co podle mého názoru chybí našemu státnímu školství. Vzpomínám, jak jsem bral jako samozřejmost při výuce na vysoké škole křížovky, noviny, knížky. To tady nehrozilo, lektorka přesně poznala, kdo je myšlenkama jinde a hned ho zapojila. Velmi děkuji nejen za získané informace, ale i za ukázku toho, jak by mělo vyučování vypadat."