FINANČNÍ SERVIS GEPARD FINANCE ZDARMA

Plánujete koupit nemovitost a hledáte vhodný způsob financování? Poraďte se s odborníky – využijte profesionálních služeb hypotečních makléřů GEPARD FINANCE.

Díky partnerství realitní kanceláře s renomovanou brokerskou společností mají naši klienti pod jednou střechou také bezplatné poradenství a servis v oblasti financí.

Výhodně a bez starostí

Společnou snahou je klientovi celý proces nákupu maximálně usnadnit. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE za vás zajistí veškerou komunikaci, splnění podmínek a administraci podkladů pro efektivní financování.

Žádné prodlevy

Hypoteční makléř dokonale koordinuje a synchronizuje prodej v realitní kanceláři (nebo u developera) a financování koupě nemovitosti v bance. Eliminuje riziko zdržení transakce na obou stranách a přispívá k plynulému průběhu prodeje.

Privilegia klientů

  • Vybereme a zpracujeme nejvhodnější typ úvěru pro každého klienta – díky certifikaci u všech hypotečních bank obsahuje naše produktové portfolio celý český hypoteční trh.
  • Našim klientům jsou zajišťovány kratší doby schvalování úvěrů, bonusy a nižší úrokové sazby – vzhledem k úzké spolupráci s bankovními domy a vysokým objemům předaných hypotečních úvěrů poskytují banky našim klientům výhodnější podmínky úvěrů, než je standardní při zřizování na jednotlivých pobočkách.
  • Obsloužíme vás kdekoliv a kdykoliv – jednání, ale i podpisy smluvní dokumentace, mohou probíhat na vašich obchodních či prodejních místech, na našich pobočkách po celé ČR, v zaměstnání, o víkendech, zkrátka jakkoli dle přání klienta.
  • Finanční služby a jejich administrace jsou pro klienta zcela bezplatné.

Neváhejte kontaktovat naše hypoteční makléře.

Prosím zadejte své jméno a příjmení.
Prosím zadejte svůj kontaktní email.
Prosím zadejte svou zprávu.
Neplatný vstup
Je nutné potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů.

Invalid Input