Jaroslav Nedvěd - Majitel kanceláře

Jaroslav Nedvěd - Majitel kanceláře

Telefon: +420 725 293 032
Email: jaroslav.nedved@re-max.cz
Profil: Jaroslav Nedvěd

Realitní služby poskytuji od roku 2010 a troufnu si říct, že jsem se v tomto dynamickém oboru našel. Nesnažím se vydělávat miliony, ani se nehoním za dalšími mamony. Chci být schopen zajistit rodinu, mít své blízké zdravé, cestovat a trochu přispět ke kultivaci českého realitního trhu. Co nepotřebuji, investuji zpět do firmy nebo kde mohu, drobně pomohu.

RE/MAX Anděl jsem se společníkem založil v roce 2013 a nové podnikání mě zcela pohltilo. První “výplatu“ jsem si dovolil vzít po třech letech a 20 hodinách práce denně. Dodnes se obdivuji své ženě, že to se mnou vydržela… Máme syna Matyáše (2010) a dceru Amálku (2013). Hlavně díky nim jsem rád, že mému totálnímu workoholismu už odzvonilo. Snažím se především o rovnováhu mezi rodinou, prací, zdravím… a hlavně život žít, nikoli přežít.

Jak to všechno začalo?

Již na střední a posléze Vyšší odborné podnikatelské škole v Praze jsem si přivydělával všelijak. Vyzkoušel jsem si chytání zlodějů v supermarketech, úklid i prodej suvenýrů. Největší školou života však pro mě byla realita prvního full-time zaměstnání. Ve funkci vedoucího střediska jedné z velkých pražských úklidových firem jsem přímo řídil 140 lidí. Zde jsem získal pracovní nadhled a silnou motivaci dělat věci po svém.

Nabité zkušenosti jsem se rozhodl zužitkovat v mezinárodní společnosti – pražském hotelu Four Seasons. Jako člen bezpečnostního oddělení jsem jej v roce 2000 otvíral a dále se podílel na jeho provozu. Zajištění budovy, hostů a zaměstnanců během rozsáhlých povodní o rok později považuji za jeden ze svých cenných pracovních úspěchů. Hotel však utrpěl velké ztráty a musel přerušit provoz.

Mojí následnou štací se stalo sportovně-relaxační centrum Blue Orange v Letňanech, kde jsem naplnil svůj blízký vztah k práci ve službách a využil letitou praxi s technickou správou objektů.

Překvapivé zvraty přinesl rok 2006. Oženil jsem se, opustil Prahu a s manželkou Danielou se usadil v brdských lesích. Pracovní uplatnění jsem našel na pozici provozního ředitele hotelu Jalta a posléze i Plaza Alta. Když jsem po čtyřech letech objevil možnosti podnikání v realitách, bylo to jako vysvobození. Adresu na venkově jsme opět vyměnili za pražský byt a já se ponořil do trhu s nemovitostmi.

Baví mě být svým pánem a jako zarputilý býk si nedám nic zadarmo. Firma je moje třetí dítě. Hýčkám ji a vedu směrem, kterému věřím. Mým cílem je vytvořit špičkový standard realitních služeb, který v Česku bohužel stále není samozřejmostí. S RE/MAX Anděl tu chci být i za dvacet let a dělám vše pro to, abych se za svými výsledky vždy ohlížel s hrdostí. Díky skvělým kolegům a kolegyním se mi to daří, za což každý den s pokorou děkuji J

 

Jsem certifikovaný mentor školícího programu Tom Ferry Sales Power RE/MAX Euroversity.

Hledáte další odpovědi a informace? Některé naleznete například zde:

Chci být anděl

VasRealitniAndel.cz

Proč miluji RE/MAX?

Mýty a fakta o RE/MAX

RE/MAX Česká republika

Ostatní vám rád zodpovím na výše uvedených kontaktech nebo skrze kontaktní formulář níže.

Prosím zadejte své jméno a příjmení.
Prosím zadejte svůj kontaktní email.
Prosím zadejte svou zprávu.
Neplatný vstup
Je nutné potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů.

Invalid Input