IMG 1527 2 100x140

Ing. David Růžička

Telefon: +420 737 714 229
Email:
Profil:Ing. David Růžička
Nemovitosti: david-ruzicka

 

makler logo

 

Narodil jsem se v roce 1987 v Praze, kde žiji celý život.

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební Josefa Gočára a Stavební fakultu ČVUT v Praze.

Stavebnictvím a realitami se zabývám od roku 2002. V roce 2008 jsem zahájil svoji kariéru v oblasti projekce a stavebního managementu, čímž se částečně zabývám dodnes.

Nyní jsem certifikovaný makléř 1. stupně ve společnosti RE/MAX Anděl a mojí hlavní sférou podnikání jsou reality. Nadále jsem však schopný výhodně nabídnout služby v oblasti projekce, stavebního poradenství či zprostředkování dodávek stavebních prací a materiálů.

Věřím, že vzhledem k mému vzdělání a praxi dokážu úspěšně naplnit i Vaše vysoká očekávání, a těším se na spolupráci.

Ing. David Růžička

 

Reference klientů:

Děkuji vám za velmi platnou pomoc při pronájmu bytu na adrese Molákova 34, Praha 8 Karlín, vaším kolegou pane Ing. Růžičkou. Spolupráce probíhala z jeho strany velmi profesionálně , jednání bylo velmi příjemné a korektní .Vyhledání zájemce o pronájem bylo rychlé a samotní transakce proběhla hladce. Pokud budu potřebovat v budoucnu pomoc realitní kanceláře ,určitě se velmi ráda  na pana Ing. Růžičku obrátím.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Prosím zadejte své jméno a příjmení.
Prosím zadejte svůj kontaktní email.
Prosím zadejte svou zprávu.

Opište, prosím, zobrazený text:(*)
Opište, prosím, zobrazený text:   ObnovitText nesouhlasí


 

  O společnosti


RE/MAX ANDĚL je pobočkou světové sítě realitních kanceláří RE/MAX, která vznikla před více jak 40 lety v americkém Coloradu. V tuto chvíli s námi a pro vás pracuje přes 110 000 obchodních partnerů společnosti RE/MAX ve více než 90 zemích světa.