...ani o prázdninách nezahálíme.

Vážíme si důvěry klientů a děkujeme za spolupráci!

kancelář 07

...jsou to Dana, Vladimír a Kristýnka.

 

Všem gratuluji a děkuji za výbornou práci!

 

Andele mesice 07 2019 komprese

...Petra, Bára a Bohunka.

Gratuluji a děkuji za výbornou práci.

 

Andele mesice 06 2019

Děkujeme andělským klientům za důvěru a spolupráci!

kancelář 05

Vladimír, Monika a Renata.

Gratuluji a děkuji za skvělou práci!

Klientům děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Andele mesice 05 2019

I letos se posádka Andělek zúčastní regaty Newton Yacht Cup. Ta startuje tuto neděli z chorvatského přístavu Kaštela - Gomilica. Pluje se na lodích Beneteau First 35 a losem nám připadla loď s názvem Psyché. Držte palce!

20190517 104310 006 komprese

Jsou to Jiřinka, Kristýnka a Luboš.

 

Děkujeme klientům za důvěru a kolegům za skvělou práci.

 

Andele mesice 04 2019 komprese

Děkujeme andělským klientům za důvěru. Kolegům děkuji za výbornou práci!

kancelář03

...Andrea, Kristýnka a Bohunka.

 

Gratuluji a děkuji za skvělou práci!

 

makler mesice brezen2019 kompr

logo-Ability-edit

Společnost RE/MAX Ability a RE/MAX Anděl oznamují, že na základě dohody dochází ke spojení těchto subjektů.
Společnost bude nadále fungovat pod jedním názvem RE/MAX Anděl. Adresa a sídlo společnosti zůstává nezměněné. Společnost bude řídit Jaroslav Nedvěd, dosavadní majitel společnosti RE/MAX Anděl.

Obě firmy jsou dlouhodobými stálicemi na trhu realitních kanceláří sítě RE/MAX s vynikajícími výsledky. Jejich spojením vzniká silný realitní subjekt s týmem zkušených makléřů, kteří budou na trhu nadále poskytovat profesionální služby pod jednou značkou.

„Hledala jsem silného partnera, který dělá svou práci naplno, se kterým bych se svým nejlepším vědomím spojila svoje jméno a svůj tým. Věřím, že vstup RE/MAX Ability do RE/MAX Anděl je správná cesta, která povede k dalšímu rozvoji firmy a péči o makléře na nejlepší úrovni,“ řekla ke spojení Radka Králiková, majitelka realitní kanceláře RE/MAX Ability.

Po třinácti letech aktivního vedení společnosti se z vlastního uvážení rozhodla opustit řízení kanceláře a věnovat více času svým zájmům a rodině. RE/MAX však neopouští, nadále se bude věnovat mentoringu makléřů a realitnímu obchodu.

V přístupu Jaroslava Nedvěda, který se realitnímu byznysu věnuje téměř deset let, našla Králiková hodnoty, které pro svůj tým považuje za klíčové.
„Jsem rád, že si Radka vybrala právě moji kancelář. Díky naším společným vizím budeme moci spolupracovat na budoucnosti silné realitní společnosti.“ uvedl Nedvěd.
Cílem obou lídrů je dlouhodobá stabilita společnosti, solidní mezilidské vztahy a poskytování servisu klientům v nejvyšší možné kvalitě.

DSC 0227-Edit-1110

 

Podkategorie