Letos počtvrté máme tu čest a radost být na stupni vítězů...jsme 3. nejúspěšnější kancelář RE/MAX ČR. Děkujeme našim klientům. Děkuji Andělům za výbornou práci...

Bez názvu

...Kristýnka, Bohunka, Hanka. Gratuluji a děkuji za výbornou práci!

makler-mesice-srpen17 komprese

...rádi to přiznáme...a těšíme se na vás!

 

 

 

112

...když se sousedova zeď hroutí na váš pozemek...čtěte více

 

cdd0b6ce59572ba2d78087aad0a51dc5

 

...jsou Kristýnka, Pája, Hanka a Luboš. Gratuluji a děkuji za výbornou práci!

makler-mesice CERVEN17 kompresemakler-mesice CERVENEC17 komprese

...to by v tom byl čert, aby to Andělka neprodala...:)

 

Těšíme se na vás na prohlídce...

 

 

...tentokrát pro rubriku Sousedské války názor kolegy Luboše...číst

stažený soubor

...než Bohunka uvede své dílo, musíme se omluvit...svým realitním servisem kolegyně způsobila rezervaci tohoto domu během jednoho týdne od zahájení prodeje - ještě před dokončením videoprohlídky...i takto my pracujeme:). S Bohunkou se tedy můžete vidět na jiných nemovitostech. Video přesto stojí za shlédnutí...

 

 

film 0

 

 

...letos potřetí mezi nejlepšími...co dodat...náhody neexistují, prostě jsme šikovní, milí, krásní a ještě si dokážeme ze sebe udělat srandu!:) Děkuji Andílci!!!

3místo 052017

Často se setkávám s tím, že si lidé neumí představit, co vše práce realitního makléře obnáší. Bohužel často je profese devalvovaná...i ze strany samotných makléřů. Osobně tuto práci vnímám jako velmi náročnou, na druhou stranu pestrou a komplexní. Málokde se můžete realizovat v tolika oblastech...práce s lidmi, psychologie, obchod, marketing, právo, technická stránka, financování... Jsem rád, že jsem si před téměř sedmi lety zvolil tuto cestu. Ne každý může říct, že mu jeho práce dává smysl... Pokusili jsme se pro účely náborového videa zachytit den realitní makléřky roku  2016 RE/MAX ČR Kristýny Řezáčové...a chceme jen necelých 6 minut vašeho času:).

 

 

 

 

 

 

 

 

Podkategorie

 

  O společnosti


RE/MAX ANDĚL je pobočkou světové sítě realitních kanceláří RE/MAX, která vznikla před více jak 40 lety v americkém Coloradu. V tuto chvíli s námi a pro vás pracuje přes 110 000 obchodních partnerů společnosti RE/MAX ve více než 90 zemích světa.