Já a RE/MAX

Pro realitní kancelář REMAX Anděl jsem začala pracovat v roce 2014.

Při své realitní práci vždy uplatňuji svou profesionalitu, spolehlivost, upřímnost a otevřenost zároveň.

Díky skvělému odbornému zázemí realitní mezinárodní společnosti RE/MAX se o Vás postarám, jak po stránce realitní, právní tak i finanční. Spolupracujeme s Hypoteční společností GEPARD finance a.s. a její hypoteční makléři Vám budou ve všech otázkách Vašich financí maximálně nápomocni.

Také v soukromém životě jsem již několik velmi úspěšných realitních transakcí realizovala. Proto jsem přesvědčena, že se dokáži velmi dobře vcítit do potřeb klienta.

Vynasnažím se, aby pro Vás byla realizace Vaší nemovitosti zajímavou a příjemnou životní událostí, na kterou budete rád vzpomínat. Zároveň bych byla moc ráda, kdyby se podepsáním smlouvy naše cesty úplně nerozešly a naše realitní či finanční spolupráce dále pokračovala.

Magdaléna Říšská

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

makler logocert logo  

Reference klientů

"Tak bych si služby představoval."

Hodnocení: 10/10

"rychle, spolehlivě, zodpovědně"

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivá, rychlá, proaktivní, vše zařídí s minimálním přispěním klienta."

Hodnocení: 10/10

"Velmi vysoce oceňuji profesionální, trpělivý a vstřícný přístup a komunikaci paní Magdalény. Rychle a úspěšně vyřešila všechny mé požadavky a jen díky ní mám solventního a spolehlivého nájemníka. Já celému procesu věnoval jen pár minut, vše ostatní zařídila paní Magdaléna. Moc jí touto cestou děkuji a rozhodně doporučuji všem, co chtejí pronajmout či prodat svoji nemovitost, využít služeb této skvělé realitní makléřky!"

Hodnocení: 10/10

 

Kontaktní formulář

Prosím zadejte své jméno a příjmení.
Prosím zadejte svůj kontaktní email.
Prosím zadejte svou zprávu.
Neplatný vstup
Je nutné potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů.

Invalid Input