Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 100 m2, Aheloy

78 990 eur / za nemovitost
neobsahuje právní servis a platí se přímo v Bulharsku

Prodej bytu 3+kk, 100 m2, Aheloy

Prodej prostorného apartmánu 3kk s 2 balkóny v rekreačním komplexu přímo u moře! Tento apartmán se nachází v jednom z nejkrásnějších resortů, který nabízí 2 venkovní bazény, vlastní pláž a luxusní vybavení.

Apartmán má 2 balkóny, jeden z nich s nádherným výhledem na moře a bazén komplexu. Apartmán se prodává s kompletním vybavením, jak je uvedeno na fotografiích.

Recepce v resortu je k dispozici 24 hodin denně a kromě venkovních bazénů zde najdete i krytý bazén, luxusní spa centrum, saunu, turecké lázně a dešťovou sprchu. Rezidenti komplexu mohou využívat venkovní bazény, lehátka a slunečníky, které jsou k dispozici na vlastní pláži. V sezóně komplex nabízí spoustu zábavy a animací.

Roční poplatek za údržbu je pouze 15 € za m2 z celkové plochy včetně DPH. V údržbě společných částí je zahrnuto údržba společných částí komplexu, údržba společných částí budovy, údržby zelených ploch komplexu, údržba bazénu, celoroční strážení komplexu a osvětlení společných částí domu.

S celým procesem nabytí mám osobní zkušenost a rád Vám s tím pomůžu. Pokud máte zájem, můžu s Vámi zaletět přímo na místo kde si prohlédnete okolí. Tento apartmán je skvělou investicí a ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní bydlení u moře. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!
Číslo zakázky: 077-NP05569
Město: Aheloy
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 4
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 100 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Červinka

Červinka Petr


 
Tel. na makléře:
+420 605 777 787

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?