Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 89 m2, Aš

1 729 990 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 89 m2, Aš

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 předělaný na 4+1, s podlahovou plochou 89 m2. K bytu náleží garáž, která má 15 m2. Z garáže se dá projít přes dvorek za domem přímo do domu. Bytová jednotka se nachází v druhém podlaží (1.patře) cihlového domu o třech bytových jednotkách a třech podlaží. Každý byt je samostatně na jednom podlaží.

Bytová jednotka je v původním, avšak ve velmi zachovalém stavu, dispozice nabízí nespočet možností přebudování podle vlastního uvážení. Podlahy jsou v bytě řešeny částečně kobercovou pokrývkou, pod kterou najdeme krásné dřevěné parkety a částečně PVC. Koupelna je v tomto bytě aktuálně řešena oddělenou místností od toalety. Ovšem možnost otevření prostoru a vybudování prostorné koupelny se zde přímo nabízí. V tomto prostoru také najdeme spíž, která by v budoucnu mohla sloužit jako technická místnost. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, který je nyní umístěn na chodbě. Ohřev užitkové vody je řešen bojlerem. Okna jsou dřevěné. K bytové jednotce náleží též podíl na společném sklepním prostoru a dvorku přímo u domu.

Pouze tři bytové jednotky v domě vám zajistí klidné rodinné bydlení, které je v Aši dosti problematické najít. Náklady na bydlení jsou zde velmi nízké a jsou srovnatelné s bytem 3+1 panelovém domě.

Bytový dům těží ze své polohy, v blízkosti je park pro venčení vašich mazlíčků. Dále je jen pár kroků zdravotnické zařízení, kde najdete vše, co je potřeba ohledně zdravotnické péče. Jako velký bonus je základní škola, která je kousek od domu. Ve vzdálenosti max. 3 km je Vrch Háj, kde je plně funkční lyžařský areál, také je zde kompletně vybavené sportovní centrum (mini golf, lezecká stěna, atd,).

Koupi je možné financovat pomocí hypotečního úvěru se kterým rádi pomůžeme.
Číslo zakázky: 251-NP00663
Město:
Ulice: Táborská
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 89 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladimír Veselý

Veselý Vladimír


 
Tel. na makléře:
+420 774 903 933

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?