Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 107 m2, Blansko

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej bytu 4+1, 107 m2, Blansko

Nabízím prodej velkého bytu s pěkným výhledem ze dvou lodžií na jihozápad (JZ). Blansko - město, ve kterém můžete bydlet, vychovávat děti, najít nové přátele a prožít zde kus života. Adresa: Kamnářská 15.

Dispozice / stav bytu
Byt se čtyřmi pokoji se nachází ve 2.patře (3.np/5), podlahová plocha 100 m2, z toho jednotlivé místnosti: kuchyň 12 m2, 4 pokoje - 20, 16, 14 a 14 m2, chodba (předsíň) 17 m2, koupelna s vanou a sprchovým koutem 5 m2, WC zvlášť. K bytu náleží 2 lodžie (každá 3 m2) s keramickou dlažbou a prostorný sklep (7 m2). Okna bytu jsou v ose SV - JZ, Z bytu je pěkný výhled do okolí, na patře slušní sousedé. Byt je neobydlený a k nastěhování bude po domluvě.

Technologie a vybavení bytu
Topení v bytě je řešeno samostatně, původní plynový kotel je však nefunkční a přívod plynu do bytu je zastaven. V bytě se netopí a není zde teplá voda.
V kuchyni je starší kuchyňská linka, plyn.sporák s elektrickou troubou, na podlaze v kuchyni je položeno lino, dlažba je v koupelně, WC zvlášť, v pokojích je položeno PVC a koberec, v předsíni je umístěna vestavěná skříň, jinak se byt nabízí jako nezařízený. Je zde původní zděné jádro, pův. elektrické rozvody v Al, plastová okna a balkonové dveře jsou bez žaluzií.

Výše měsíčních nákladů je přiměřená velikosti bytu a skutečnosti, že v bytě se nebydlí, měsíční příspěvek na fond oprav je 1.492 Kč. Podrobnější informace o nákladech rád sdělím při prohlídce.

Stav domu
Panelový dům byl postaven v r.1988, nemá výtah, je po revitalizaci (2008) – zateplený (obvodový plášť, stropy chodeb v přízemí), byly opravené lodžie, střecha, vchodové dveře, plastová okna na chodbách, nové stupačky (rozvody vody a odpady). V domě jsou k dispozici kolárna a kočárkárna a v jeho blízkosti je dostatek parkovacích míst a zelených a jiných ploch pro aktivní odpočinek. Revitalizační úvěr je již splacen.

Financování
Nákup bytu lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře. Na bytě neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy.

Lokalita
Ve městě jsou kompletní služby (pošta, školy, kostely, restaurace, koupaliště, zimní stadion, nemocnice, supermarkety, dětská hřiště). Funguje zde autobusová MHD, příznivá vzdálenost do Brna, autem jste za 20 min, vlakem 25 min v centru metropole. Možnost slušného bydlení pro rodinu s dětmi.

Zavolejte a přijeďte se podívat, rád vás tudy provedu.
Číslo zakázky: 309-NP00205
Město: Blansko
Ulice: Kamnářská
Dispozice: 4+1
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 107 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Karel Hynšt

Hynšt Karel


 
Tel. na makléře:
+420 604 533 466

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?