Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 62 m2, Brno

4 930 000 czk / za nemovitost
včetně odměny zprostředkovatele

Prodej bytu 2+1, 62 m2, Brno

Nabízím vám byt v osobním vlastnictví (OV) v dispozici 2+1 v zatepleném panelovém domě, 6.np/8 (výtah). Brno-Bystrc - místo, kde můžete spokojeně žít, vychovávat děti a najít nové přátele.

Dispozice / stav bytu
Podlahová plocha bytu je 61 m2, z toho kuchyň s jídelnou (12 m2), 2 neprůchozí pokoje: obývací pokoj (18 m2) směrem na východ s výstupem na lodžii, 2. pokoj (16 m2) s kuchyní směřuje na západ. V koupelně je vana a umyvadlo, WC je samostatné. Na podlaze v celém bytě je linoleum, ve všech místnostech jsou plastová okna, k dispozici lodžie (balkon) 2,5 m2, sklep 1 m2 v suterénu. Byt je určen k celkové rekonstrukci (koupelna, WC, podlahy, rozvody elektro, kuchyňská linka).

Technologie / vybavení
Dálkové ústřední topení, vlastní měření spotřeby energií. Možnost napojení na internet a kabelovou TV, STA. V kuchyni je plynový sporák.

Měsíční náklady na bydlení činí celkem asi 4.700 Kč pro 1-2 osoby, z toho fond oprav (FO) je 1.800 Kč/měsíčně (dle posledního vyúčtování z r. 2021).

Stav domu
Panelový dům byl postaven v r.1973 , zateplený obvodový plášť a střecha. Dům je po revitalizaci prováděné průběžně v letech 2005-2017 - zateplení, nový výtah, vchodové dveře. Pozemek pod domem je ve vlastnictví majitelů bytů. Společenství vlastníků se o dům dobře stará, nejsou zde neplatiči. V blízkosti je dobrá možnost pro parkování.

Financování / investiční potenciál
Nákup bytu lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře. Na bytě neváznou žádné břemena ani dluhy.

Lokalita / okolí
Najdete zde veškerou občanskou vybavenost – obchody, základní a mateřská škola, lékaři, dobré napojení na tramvajovou a autobusovou městskou dopravu. Dům se nachází 5 min chůze od bus / tramvajové zastávky Ečerova. Blízké okolí vybízí k příjemným procházkám do přírody, např. kolem Brněnské přehrady, Podkomorskými lesy nebo k Žebětínskému rybníku.

Byt je vhodný jak vlastnímu bydlení, tak i pro investiční účely, ihned volný, jsou zde příznivé měsíční náklady.
Číslo zakázky: 309-NP00150
Město: Brno
Ulice: Foltýnova
Dispozice: 2+1
Číslo podlaží v domě: 7
Počet nadzemních podlaží objektu: 9
Celková plocha: 62 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Karel Hynšt

Hynšt Karel


 
Tel. na makléře:
+420 604 533 466

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?