Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 75 m2, Česká Třebová

2 700 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právního servisu

Prodej bytu 3+1, 75 m2, Česká Třebová

Exkluzivně nabízíme k úplatnému převodu družstevní podíl v bytovém družstvu, se kterým jsou spojena práva a povinnosti, jež jsou specifikovány ve stanovách bytového družstva a rovněž právo nájmu družstevního bytu o velikosti 3+1 v České Třebové na ulici Tykačova. Podmínky pro převod družstevního bytu do osobního vlastnictví člena bytového družstva jsou uvedeny ve stanovách bytového družstva.

Byt o velikosti 3+1 a ploše 75 m2 je umístěn v 2. nadzemním podlaží a se sestává z chodby, kuchyně, obývacího pokoje, dalších dvou pokojů, koupelny, samostatného WC a lodžie. V prostorné chodbě se nachází vestavěné skříně a z chodby se vstupuje do těměř všech místností. V kuchyni je k dispozici spíž a z kuchyně lze vstoupit na zasklenou lodžii. Vstup do obývacího pokoje je možný jak z kuchyně tak i z chodby. V pokojích jsou stavebně vytvořeny výklenky, které jsou velmi vhodné pro umístění vestavěných šatních skříní. K bytu náleží zděný sklep. Bytový dům je po rekonstrukci - okna, zateplení, omítka, elektřina, hlavní rozvody.

Náklady na provoz bytu jsou cca 3.500,-Kč plus spotřeba elektřiny. Vytápění bytu je řešeno domovní plynovou kotelnou. Ohřev teplé vody je vlastním elektrickým bojlerem. Byt je v udržovaném stavu s koupelnou a WC po rekonstrukci.
Převod je realizován v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSPA 53 INS 12627/2020.

Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je zveřejněn v insolvenčním řízení vedeném u Krajského soudu v Hradci králové – pobočka v Pardubicích pod č.j. KSPA 53 INS 12627/2020-B-7, a v dodatku znaleckého posudku, který je zveřejněn v insolvenčním řízení vedeném u Krajského soudu v Hradci králové – pobočka v Pardubicích pod č.j. KSPA 53 INS 12627/2020-B-44.

U této nabídky je k dispozici virtuální prohlídka celého bytu.
Číslo zakázky: 020-NP06481
Město: Česká Třebová
Ulice: Tykačova
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 75 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Družstevní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - plynové
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ano (2.92 m2)
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?