Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 42 m2, České Budějovice

4 402 576 czk / za nemovitost

Prodej bytu 1+kk, 42 m2, České Budějovice

Rezidenční projekt Dubičný Potok je projekt zaměřený na zeleň a zcela novou úroveň bydlení v rámci nově vznikající obytné zóny v Českých Budějovicích.
Součástí nabídky je byt D.C.4.02 o celkové výměře 55,02 m2.

Tento byt zaujme nadstandardní lodžií o velikosti 12,39 m2. Díky ní se obytný prostor tohoto bytu rovná standardním rozměrům bytů dvoupokojových. Navíc vám takto velkorysá lodžie nabízí široké možnosti použití od relaxace u kávy, přes možnost jíst venku až po vaši vlastní zahradu, ať již okrasnou či bylinkovou. V letním období zde jistě budete trávit více času než uvnitř v bytě. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má rozměr 30,84 m2. V chodbě 5,39 m2 najdete dost místa i pro šatní skříň. Koupelna se sprchovým koutem a WC má velikost 5,13 m2.
Byt je situován na jih.

K bytu je potřeba koupit minimálně jedno parkovací místo.
Cena bytu je včetně DPH.

Výhody projektu: Orientace na zeleň a životní prostředí v okolí. O zeleň se bude starat samozavlažovací systém. Zastávka MHD leží přímo před domem, takže můžete pokojně odjet do práce, aniž byste někam utíkali. Anebo jedete autem, které máte zaparkované v podzemní garáži. Nečeká vás zima, námraza ani přehřáté letní sedačky. Jen pohodlně nastartujete a den může začít. Přemýšlíte, kam si půjdete před večeří zacvičit či odpočinout? Stačí se vrátit domů, zde máte vše na dosah ruky. Workoutový prostor pro dospělé, okrasný park s lavičkami a chodníky, nedaleký Dubičný potok, kavárnu a příjemné posezení uprostřed zeleně, ve stínu stromů.
Lokalita: Projekt je ohraničený ulicí Vrbenskou a Dubičným potokem. Tichá lokalita mimo hlavní silniční provoz je od centra města vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem. V okolí projektu Dubičný potok vybudujeme cyklostezku pro rychlé spojení s ostatními částmi města i na kole.

Residenční projekt Dubičný potok blok D : 4 domy s 229 byty, mateřskou školkou, obchody a službami.
Těšte se na vnitřní bloky plné zeleně, bezprostřední blízkost přírody, vodní plochu, stromy a kouzlo tekoucího potoka namísto ulic plných hluku a smogu.
Veškeré možnosti financování vám zajistíme ve spolupráci s našimi finančními poradci.
Pro investory zajišťujeme následný pronájem, případně nadstandardní službu ve formě kompletní správy nemovitosti, což po vás znamená bezstarostný pronájem bez kontaktu s nájemníky a 100% garantovaný příjem.
3D model a grafika jsou pouze ilustrativní a nemusí odpovídat skutečnosti. Pro konkrétní informace k tomuto bytu volejte prodejci.
Další typy bytů v různých cenových kategoriích a informace naleznete na webových stránkách dubicnypotokcz
Číslo zakázky: 085-NP08652
Město: České Budějovice
Ulice: Vrbenská
Dispozice: 1+kk
Číslo podlaží v domě: 4
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 42 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: MHD
Balkón: Ne
Lodžie: Ano (12 m2)
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra
RE/MAX G8 Reality 8
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?