Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 82 m2, České Budějovice

11 670 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+kk, 82 m2, České Budějovice

Součástí nabídky projektu Dubičný potok je byt D.B.6.02 o celkové výměře 151,24 m2.

Tento byt vás uchvátí svou nádhernou terasou o velikosti neuvěřitelných 68,72 m2, která obepíná byt ze dvou stran. Díky tomu rozvržení na ni máte přístup ze všech obytných místností. Výstupem z kuchyňského kouta vejdete na její užší část, z obývacího prostoru 36 m2, pokoje 10,40 m2 i ložnice 11,69 m2 máte vstup i výhled na její prostornější část. Rodinná pře o pokoj s terasou vám tedy rozhodně nehrozí. Jistě také oceníte samostatné WC s umyvadlem 2,10 m2, které vám v ranní špičce zajistí klid a mír v rodině. Koupelna s vanou má výměru 4,28 m2. V prostorné chodbě 9,42 m2 k žádná tlačenici s návštěvou také nedojde. Nelze nezmínit umístění bytu v posledním nadzemním podlaží, kdy jediným sousedem nad vaší hlavou je zelená střecha a modrá obloha. Orientace J,Z.
Ve standardu nabízíme:
- výběr barevného provedení a vzoru vnitřní strany vstupních dveří ze tří variant
- výběr barevného provedení a povrchové úpravy plovoucí podlahy ze tří variant
- výběr barevného provedení obkladu a dlažby v koupelně a WC ze čtyř variant
- venkovní žaluzie
- přípravu na klimatizaci
K bytu je potřeba koupit minimálně jedno parkovací místo.
Cena bytu je včetně DPH
Výhody projektu: Dny nebyly nikdy jednodušší. Snídaně s rodinou na prostorné terase. Žádný spěch, abyste stihli školku. Stačí sejít po schodišti a vstupujete do ní. Zastávka MHD leží přímo před vámi a vy pokojně odjíždíte do práce. Anebo jedete autem, které máte zaparkované v podzemní garáži. Nečeká vás zima, námraza nebo naopak rozpálené sedačky. Jen pohodlně nastartujete a den může začít. Přemýšlíte, kam si půjdete před večeří zacvičit, odpočinout, kam s dětmi na hřiště? Stačí se vrátit domů, zde máte vše na dosah ruky. Dětské hřiště, workoutový prostor pro dospělé, okrasný park s lavičkami a chodníky, nedaleký Dubičný potok, kavárnu a příjemné posezení uprostřed zeleně, ve stínu stromů. Večer si už můžete užívat svého domova s rodinou a přáteli. Takové budou dny v rezidenčním projektu Dubičný potok v Českých Budějovicích.
Projekt je ohraničený ulicí Vrbenskou a Dubičným potokem. Tichá lokalita mimo hlavní silniční provoz je od centra města vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem. V okolí projektu Dubičný potok vybudujeme cyklostezku pro rychlé spojení s ostatními částmi města i na kole.

Residenční projekt Dubičný potok blok D : 4 domy s 229 byty, mateřskou školkou, obchody a službami
Veškeré možnosti financování vám zajistíme ve spolupráci s našimi finančními poradci.
Pro investory zajišťujeme následný pronájem, případně nadstandardní službu ve formě kompletní správy nemovitosti, což po vás znamená bezstarostný pronájem bez kontaktu s nájemníky a 100% garantovaný příjem.
3D model a grafika jsou pouze ilustrativní a nemusí odpovídat skutečnosti. Pro konkrétní informace k tomuto bytu volejte prodejci.
Více informací na dubicnypotok
Číslo zakázky: 085-NP08709
Město: České Budějovice
Ulice: Vrbenská
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 6
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 82 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Ve výstavbě (hrubá stavba)
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: MHD
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 68
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra


 
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?