Prodej bytu 6+kk v osobním vlastnictví, 367 m2, České Budějovice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej vily, 480 m2, České Budějovice

Nabízíme vám výjimečnou příležitost ke koupi nadčasového, elegantního bydlení v rodinné vile o dvou samostatných bytových jednotkách. Jediná a jedinečná, to je vila, která je umístěna v lukrativní prvorepublikové části Českých Budějovic, v ulici Na Nábřeží. Architektonický skvost umístěný na "dobré adrese", ve kterém se vkusně snoubí nejmodernější materiály dnešní doby s architektonickými prvky původní nejhodnotnější vilové zástavby tzv. Havlíčkovi kolonie. Zvenku působí majestátním dojmem, uvnitř je to domov s duší a energií.
Předmětem prodeje je mezonetový byt umístěný ve 3. a 4. NP o dispozici 6+kk s celkovou užitnou plochou 367,05 m2 včetně nádherné střešní terasy (61,5 m2), která nabízí úchvatný výhled do okolí, soukromí a místo pro vybudování střešní zahrady, balkonu (7,8 m2) a nadstandardně velké garáže pro dva automobily (55,75 m2).
Garáž je umístěna v přízemí domu a na pozemku, za dálkově otevíranou branou, zaparkuje pohodlně minimálně ještě další auto. Z garáže se do bytu dostanete výtahem, ze kterého vystoupíte do každého patra bytu. S taškami si doslova dojedete do kuchyně. Hluku se rozhodně bát nemusíte, jedná se o pístový výtah, který jezdí absolutně potichu. Soukromí obou bytů je zajištěno tím, že výstup z výtahu do příslušného patra je možný jen přes čip.
Ostatně v celém domě na vás čeká designové a kvalitní vybavení, nejlepší materiály na trhu, velké množství světla díky opravdu velikým oknům a spousta prostoru. Očekávejte nadstandardy, samozřejmostí je například klimatizace, podlahové vytápění s možností jednoduchého ovládání teploty pro každou místnost, na míru vyrobená kuchyňská linka plně vybavená všemi spotřebiči včetně vinotéky, 2 koupelny, 2 oddělené toalety a výstup na terasu z několika stran pomocí velkých posuvných dveří.
Celé zpracování ctí jednoduchost a minimalismus, přesto je vyznění útulné a přívětivé. Vzdušnost a pocit volnosti zajištuje propojení s přírodou díky velké terase, balkonu a výhledům. V tomto bytě a domě se vám bude bydlet pohodlně a jeho okolí vám poskytne každodenní komfort, ať už z hlediska občanské vybavenosti nebo blízkosti přírody.
Výhled z terasy vám zajistí pohled na každodenní scenérii zapadajícího slunce, odlesků hladiny řeky Malše a nasvícených stromů. Je to dechberoucí podívaná v jakémkoliv ročním období.
Umístění vily do nejlepší lokality Českých Budějovic, těsná blízkost řeky, sousedství v zástavbě původních rodinných domů a vil, ale také přilehlá rekreační zóna, tzv. Malák, jsou dobrou zárukou klidu a blízkosti přírody. A to vše na dosah centra a toho nejlepšího, co Budějovice nabízejí.
Nabízíme možnost koupit celý dům včetně druhé bytové jednotky ve 2. NP (byt 4+kk).
Číslo zakázky: 085-NP09318
Město: České Budějovice
Ulice: Na Nábřeží
Dispozice: 6+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 367 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano (55.75 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické, Jiné
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (7.8 m2)
Lodžie: Ne
Terasa: 61.5
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra


 
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?