Prodej bytu v osobním vlastnictví, 131 m2, České Budějovice

7 199 000 czk / za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Prodej atypického bytu, 131 m2, České Budějovice

Jedná se o unikátní prostor, který vám dává svobodu, pocit volnosti a vy vnímáte, že v něm můžete svobodně dýchat a nejste ničím omezováni. Prostor plný světla, přírodního materiálu a zákoutí, o jejichž využití budete rozhodovat jen a jen vy.
Zkolaudován jako byt, koncipovaný jako ateliér.
Jste umělec, fotograf, psycholog, cvičitel jógy nebo prostě člověk, kterému nevyhovuje tradiční bydlení? Jste mladý pár, který sní o něčem jiném než 3kk v panelovém domě? Manažer, který po náročném dni touží po souladu a oáze klidu? Hledáte domov s energií a atmosférou? Nebo hledáte něco, co si budete moci upravit podle svých představ?
A vyhovovalo by vám mít něco tak jedinečného v blízkosti všeho, na co si vzpomenete?
Pak už dál nehledejte, právě jste našli.
Tento byt vznikl jako půdní vestavba. Původní myšlenka bývalých majitelů byla vytvořit ateliér pro syna, kde by zároveň mohl pracovat i bydlet. Od této myšlenky byl jen krůček k realizaci. Využili prázdný půdní prostor a vdechli tak nový život nevyužitému místu.
V domě se nachází pouhé čtyři bytové jednotky a panují tam výborné sousedské vztahy. Díky tomu je možné společně využívat zahradu, jejíž využití se dělí na praktické a rekreační. Každý zde má svůj díl, na kterém se pěstuje zelenina a bylinky, ale je zde i tráva a altán pro posezení.
Vnitřek domu vás nadchne svou čistotou a jedinečností. Chodba vypadá spíše jako v nějaké galerii než v bytovém domě. A není jen krásná, čistá a útulná, je také praktická. Naši předci měli vynikající nápady, a tak každá jednotka má na chodbě zabudovanou „špajzku“ na kompoty a marmelády. Pokud jste nikdy nic takového neviděli, budete určitě mile překvapeni tím, jak jsou tyto prostory v domě výborně zasazené.
To však není jediný úložný prostor, který můžete využít. K bytu patří prostorný sklep. Čistý, suchý stejně jako ostatní přízemní prostory. Troufám si tvrdit, že byste nic takového ve starším domě opravdu nečekali.
Podívejte se do fotogalerie, na video a projděte se díky virtuální prohlídce celým bytem. Pokud vás byt zaujme, zavolejte si o prohlídku, ráda se s vámi potkám. Přijďte se osobně přesvědčit zda by toto místo mohlo být vaším novým domovem a nechte na sebe působit energii tohoto nádherného místa. Možná už ani nebudete chtít odejít.
Číslo zakázky: 085-NP09305
Město: České Budějovice
Ulice: Skuherského
Dispozice: Atypický
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 131 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Rok rekonstrukce: 2017
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra


 
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?