Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 66 m2, Český Brod

3 990 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje též provizi realitní kanceláře i související právní servis vč. advokátní úschovy. V případě, že současně projeví zájem o koupi více vážných zájemců, si majitel vyhrazuje právo vybrat podle kvality předložené nabídky.

Prodej bytu 3+1, 66 m2, Český Brod

Nelíbí se vám pražské ceny nemovitostí a přesto toužíte po bydlení s výbornou dostupností do centra hlavního města? Trváte na pěší dostupnosti obchodů a služeb, blízkosti škol, školek a vycházkových tras? Pak pro vás bude jistě lákadlem tento prostorný a světlý byt 3+1 v klidném výběžku Palackého ulice v Českém Brodě.

Najdete jej ve třetím patře zatepleného a obyvateli i velmi hezky udržovaného malého domu uprostřed stromů a zelených ploch s hřišti, kterými tato lokalita oplývá.
Kromě tří pokojů s krásnou parketovou podlahou, kuchyně, samostatné koupelny a WC patří k bytu i lodžie a prostorný sklep. Byt je v původním udržovaném stavu, připravený ihned k bydlení nového vlastníka či podnájemníka.

Ve městě je plná občanská vybavenost, v blízkosti domu naleznete kromě škol i kompletní spektrum obchodů a služeb, nemluvě o spoustě volnočasových aktivit kulturních i sportovních.
Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy z centra je od 22 min. (spěšný vlak) do 37 min. (osobní vlak), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut). Autem dorazíte za 25 min na Černý Most. Byt je bez právních vad, k dispozici ihned. Koupi je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením vám rád pomohu.
Pro investory je v porovnání s nedalekým hlavním městem výrazně zajímavější poměr návratnosti investice.

Kontaktujte nás pro sjednání času prohlídky bytu!
Spolupráce s realitními makléři je vítána a podporována!

V případě, že současně projeví zájem o koupi více vážných zájemců, si majitel vyhrazuje právo vybrat podle kvality předložené nabídky.
Číslo zakázky: 205-NP08241
Město: Český Brod
Ulice: Palackého
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 4
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 66 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Družstevní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?