Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 72 m2, Český Brod

4 890 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje též provizi realitní kanceláře i související právní servis vč. advokátní úschovy. V případě, že současně projeví zájem o koupi více vážných zájemců, si majitel vyhrazuje právo vybrat podle kvality předložené nabídky.

Prodej bytu 3+1, 72 m2, Český Brod

Podobné bydlení abyste s lupou hledali!

Překrásně světlý, po rekonstrukci a také klimatizovaný(!) - právě takový byt už čeká na nového majitele v revitalizovaném domě v ulici Na Cihelně.

Mohlo by se snad zdát, že využíváme vizualizace, ale kdepak - na fotkách vidíte skutečný stav velmi účelně a s rozmyslem zrekonstruované jednotky, o kterou majitelé pečují opravdu s láskou.

Zdařilá rekonstrukce (2018) zasáhla nejen jádro bytu, ale došlo i ke kompletní výměně rozvodů. Samostatná plně vybavená kuchyně byla dále velmi prakticky propojena s obývacím pokojem, v předsíni pak byl prostor využit i pro vznik šatní místnosti. Majitelé mysleli i na měnící se klimatické poměry, takže byt osadili i klimatizační jednotkou, kterou v letních vedrech opravdu přivítáte.
Koupelna i WC byly ponechány oddělené.
Zbývající obytné místnosti nyní slouží jako prostorná ložnice a pracovna.
No a nesmíme zapomenout na k bytu patřící lodžii a sklep, které majitelům poskytují další prostor k užitku a odpočinku.

Dům, ve kterém jednotku najdete, byl v r. 2021 zateplen a i ve vnitřních prostorách vidíte, že se o něj jeho uživatelé pečlivě starají. Společné vnitřní prostory i vstup do domu jsou udržované, výtah nový, SVJ fungující naprosto skvěle.

Vzhledem k převisu poptávky po bydlení se tento nádherný byt může stát buď vaším novým domovem nebo i skvělou investicí s pravidelným výnosem ve velmi perspektivní lokalitě. Pro investory je totiž v porovnání s nedalekým hlavním městem výrazně zajímavější poměr návratnosti investice.
V Českém Brodě je plná občanská vybavenost, v blízkosti domu naleznete kromě škol i kompletní spektrum obchodů a služeb, nemluvě o spoustě volnočasových aktivit kulturních i sportovních.
Významnou devizou města je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy z centra je od 22 min. (spěšný vlak) do 37 min. (osobní vlak), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut). Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.
Koupi je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

Zavolejte si pro čas vaší prohlídky!
Spolupráce s realitními makléři je vítána a podporována!
Byt bude k dispozici dle dohody.

V případě, že současně projeví zájem o koupi více vážných zájemců, si majitel vyhrazuje právo vybrat podle kvality předložené nabídky.
Číslo zakázky: 205-NP08299
Město: Český Brod
Ulice: Na Cihelně
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 7
Počet nadzemních podlaží objektu: 9
Celková plocha: 72 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?