Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 98 m2, Český Brod

4 990 000 czk / za nemovitost
Cena zahrnuje veškerý právní servis včetně advokátní úschovy i provizi realitní kanceláře, není v ní zahrnuta sazba DPH 21%.

Prodej bytu 3+1, 98 m2, Český Brod

Novinka pro všechny toužící po dostatku prostoru!

Na nového majitele už se těší tento světlý a velký byt v ulici Boženy Němcové. Místní vědí, že jde o klidnou lokalitu přímo navazující na klidnou vilovou čtvrť.

Celková užitná plocha bytu činí nadprůměrných 98 m2 (z toho 8m2 tvoří 2 lodžie orientované na jih a na sever, a 4m2 sklep).
Najdete jej ve 3. patře zrevitalizovaného domu. Je v původním udržovaném stavu, pro představu možného uspořádání najdete ve fotodokumentaci i vizualizace.

Dům, ve kterém je jednotka umístěna, najdete kousek od centra města. Bez přecházení hlavní silnice se z něj dostanete do ZŠ a školní jídelny. V pěší dostupnosti do 10 min najdete i poštu, MŠ, gymnázium, obecní úřad, náměstí, poštu..., zkrátka kompletní spektrum obchodů a služeb, nemluvě o spoustě volnočasových aktivit kulturních i sportovních.

Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy z centra je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut). Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.

Ve městě je plná občanská vybavenost, vše máte doslova v pěší dostupnosti - školy (MŠ, ZŠ, SŠ) i široké spektrum obchodů a služeb. Český Brod oplývá i spoustou volnočasových aktivit jak kulturních, tak sportovních.

Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy vlakem je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí na Prahu ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut).
Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.

Zavolejte, rádi vám vše ukážeme naživo. Těšíme na vás!
Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována!
Číslo zakázky: 205-NP09435
Město: Český Brod
Ulice: Boženy Němcové
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 4
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 98 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?