Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 67 m2, Chodov

1 500 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 67.9 m2, Chodov

Nabídka tohoto investičního bytu , je pro Vás výhodnou investicí. Nejen, že jej lehce dáte do nájmu, ale nemusíte byt vybavovat nábytkem. Od 31.1. 2023 je k dispozici. Chodov u Karlových Varů je dnes považovaný jako předměstí Karlových Varů, cesta autem trvá přibližně 10 minut. V dostupnosti je dálnice, která spojuje Karlovy Vary-Sokolov - Cheb, bez mýtného. Cestování je rychlé, ať do zaměstnání, nebo za sportem či kulturou. V Chodově najdete veškerou občanskou vybavenost, dokonce 3 základní školy, základní uměleckou školu, Gymnázium i pracovní příležitosti. Byt se nachází v klidné části, blízko centra, autobusového nádraží, polikliniky a jedné ze základních škol. V Chodově je též sportovně-oddychová lokalita Bílá voda, kde je přírodní koupaliště.
Cena pronájmu bytů se v Chodově pohybuje mezi 8,5-10 tis Kč/měs. + poplatky a energie. Byt je dispozičně 3+1, se samostatnou koupelnou a WC, celková výměra bytu je 68m2. V této lokalitě je dostatek kvalitních nájemníků. Tento byt není nutné upravovat, je okamžitě k nastěhování a částečně vybavený (kuchyňská linka Oresi, vč. myčky, lednice, vestavěných skříní v ložnici, dětském pokoji a chodbě). Před několika lety prošel rekonstrukcí, okna, odpady, elektrika, podlahy. Byt se nachází v 5 NP s balkonem, který je zasklený a sklepní kójí s výtahem. Dům je velmi dobře udržovaný, v domě je fungující SVJ, které dohlíží na povinné revize, opravy, úklid a údržbu domu.
Jen si vybrat tu správnou cestu, vlastní bydlení a nebo investice do budoucnosti. Zavolejte a já vás ráda bytem provedu.
Číslo zakázky: 270-NP00178
Město: Chodov
Ulice: Hlavní
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 5
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 67 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dita Bartakovicsová

Bartakovicsová Dita


 
Tel. na makléře:
+420 739 498 482

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?