Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 144 m2, Chrudim

7 770 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a úschovy kupní ceny

Prodej bytu 3+kk, 144 m2, Chrudim

Sháníte byt v centru Chrudimi, do kterého nebudete muset investovat finance na rekonstrukci? Chcete se přestěhovat jen s osobními věcmi a hned mít komfortní bydlení? Nechcete řešit úklid společných chodeb a vyvarovat se dupání sousedů nad Vašimi hlavami? Pak tato nabídka je přímo pro Vás.

Exkluzivně Vám nabízíme byte, který je vlastně rodinným domem v samotném centru Chrudimi. Jedná se o polovinu dvojdomu, který byl zkolaudován v roce 2015. Dům byl postaven z cihelných bloků s dostatečným zateplením, dřevěná okna s trojsklem nabízí výborné nejen tepelně izolační vlastnosti, ale i hlukové. Dům je vybaven centrálním vysavačem a zabezpečovacím zařízením.

Nemovitost má tři nadzemním podlaží. V prvním nadzemním podlaží je prostorná garáž s dálkově ovládanými garážovými vraty. Garáž je propojena s velkoryse řešenou vstupní halou, na kterou navazuje místnost momentálně využívaná mimo jiné i jako prádelna. Po betonových schodech obložených keramickou dlažbou vyjdete do druhého nadzemního podlaží, kde se odehrává život domu - prostorný obývací pokoj s velkoryse řešenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem a lodžií. Velkoplošné skleněné plochy dodávají interiéru velké množství přirozeného světla a paprsků slunce. V posledním, třetím, nadzemním podlaží, které je klidové, se nachází dvě ložnice, koupelna, samostatná toaleta a technická místnost. Prostor schodiště je osvětlován stropním světlíkem.

Dům je napojen na všechny sítě (plynovod, splašková kanalizace, vodovod a elektrická síť) včetně optické sítě díky níže máte rychlé a stabilní připojení k internetu.

K domu se dostanete málo využívanou ulicí Pobřežní, a do uzavřeného vnitrobloku vybaveného dětským hřištěm a využívaného jen rodinami z okolních menších bytových domů, se dostanete dálkově ovládanou bránou. K nemovitosti patří ještě jedno venkovní parkovací místo přímo před domem.

Neváhejte mě kontaktovat na domluvení si osobní prohlídky této výjimečné nemovitosti.
Číslo zakázky: 020-NP06217
Město: Chrudim
Ulice: Pobřežní
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 144 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano (24 m2)
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 4
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Melichar

Melichar Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 605 465 384

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?