Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 82 m2, Děčín

4 137 500 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 82 m2, Děčín

Rád bych Vám představil jedinečný byt dispozičně řešen jako 3+1 o výměře 82 m2 v ulici Kamenická v klidné části Děčína. Jedná se o nemovitost z unikátního bytového projektu, kdy se kladl důraz na vysoký standard provedení celé stavby včetně samotných bytových jednotek.

Byt je vybaven kvalitními a pečlivě zpracovanými prvky a materiály a Vy můžete být prvními, kdo jej bude obývat. Součástí bytu je též balkon umístěný u obývacího pokoje, komora v bytu a sklep nacházející se v prostorách domu. Do budoucna bude vybudováno vlastní parkovací stání za domem s možností jeho koupě. K nahlédnutí přikládám fotografie s vizualizací, jak by vybavená bytová jednotka mohla vypadat.

Tento čtyřpatrový bytový dům je nyní ve fázi celkového dokončení a jeho součástí bude i prostorný výtah. V tomto bytovém domě budou ke koupi i další bytové jednotky o různých dispozicích. Nemovitost je umístěna ve skvělé lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (škola, mateřská škola, restaurace, obchody, pošta, zastávka MHD před domem).

Přikládám odkaz na virtuální prohlídku nemovitosti, kde si můžete celým bytem projít: https://my.matterport.com/show/?m=yaLyFZ9sr1Z

Rád bych Vás tímto pozval na prohlídku této výjimečné nemovitosti. V případě více zájemců bude nemovitost rezervována s klientem, který podá nejlepší nabídku.
Číslo zakázky: 024-NP05643
Město: Děčín
Ulice: Kamenická
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 4
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 82 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Antonín Mrňák

Mrňák Antonín


 
Tel. na makléře:
+420 725 374 079

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?