Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 94 m2, Dobev

5 998 000 czk / za nemovitost
vč. odměny RK a právních služeb

Prodej bytu 4+kk, 94 m2, Dobev

Vaše jistota v nejisté době. Nabízím ke koupi energeticky úspornou novostavbu dvoupodlažního bytu 4+kk o rozloze 94 m2 s pozemkem o výměře cca 340m2 (podle varianty a bude upřesněno po finálním zaměření). Součástí bydlení je prostorná terasa i parkování. Byt se nachází v žádané lokalitě obce Oldřichov u Písku.

Tento byt stavíme tak, abychom vám pomohli vyřešit vysoké ceny energií. Nemovitost má velmi nízkou spotřebu! Leží na krásném místě, a přitom nabízí výbornou dostupnost do města.

Tato nabídka bytu umožňuje kupujícímu před jeho finálním dokončením rozhodnout o jeho konečné podobě. Šikovné ruce si tak mohou zajistit nemalou úsporu financí za dokončovací práce a vybavení, které si můžete zajistit sami dle vlastního vkusu a preferencí. V případě vašeho přání jsme vám stále připraveni dodat finální stavbu „na klíč“ ve zcela dokončeném stavu a s veškerým vybavením tak, abyste se mohli rovnou stěhovat.

Byt splňuje všechny požadavky na moderní a praktické bydlení v žádané lokalitě v blízkosti Písku. Praktická dispozice: V přízemí se nachází zádveří, samostatné WC, sklad, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Schodiště do nadzemního podlaží vás zavede do tří samostatných pokojů a koupelny s WC.

Podrobnější informace o stavu stavby k předání rád zájemcům sdělím (nyní bez finálních zahradních úprav, terasy apod.).

Nabízíme různé fáze rozpracovanosti nebo možnost dohodnout si některé profese "na klíč", pokud by si je nebyl kupující sám schopen zajistit.

Byt má v plánu kuchyňskou linku, parkovací stání pro 1 vozidlo, pozemek s těsně přiléhající 12 m2 terasou, samostatné vytápění tepelným čerpadlem, v přízemí podlahové topení, v patře radiátory. Napojení na obecní vodovodní řad a kanalizaci. Na střeše příprava pro fotovoltaiku (s možností zvolení výkonu). Parkovací stání je plánováno s přípravou na osazení nabíjecí jednotky pro elektroautomobil.

Klidné místo v části obce Oldřichov u rybníčka s výhledem město Písek a Písecké hory.
Tato nabídka je součástí plánované postupné výstavby bytů/rodinných domů. Ceny od 5.998.000,- Kč (ve standardu White wall).

Předpokládané kompletní dokončení domů/bytů a jejich předání plánujeme na 2Q/2023.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky. Rádi vám pomůžeme zajistit také financování koupě nemovitosti.
Číslo zakázky: 085-NP09657
Město: Dobev
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 94 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Švec

Švec Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 733 785 777

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?