Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Dobřichovice

6 490 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 76,1 m2, Dobřichovice

Exkluzivně nabízím byt 3+1, osobní vlastnictví v ul. Za Parkem v Dobřichovicích. Panelový bytový dům z r. 1980 má zateplenou fasádu, nové přípojky k sítím, opravenou střechu ve formě nástavby několika nových bytových jednotek na střeše původního domu a nové zemní izolace proti vlhkosti.

Nabízený byt je umístěn ve 3. podlaží a jedná se o vnitřní teplý byt, takže v zimě se dá trochu ušetřit za vytápění. Vnitřní užitná plocha bytu je 76,1 m2, lodžie má navíc dalších 6,3 m2 a příslušenství tvoří zděný sklep v suterénu o velikosti 5,3 m2.

Stav: byt je dobrém udržovaném stavu, místně byli opraveny omítky a vrchní štuky a majitel před několika lety vyměnil kuchyňskou linku za starou plechovou, instaloval modernější radiátory a na všech podlahách místností je nová plovoučka. Okna jsou samozřejmě plastová. Bytové jádro je k rekonstrukci. Častým vzorem pro rekonstrukci bytu je vybourání zdi mezi kuchyní a obyvákem, čímž vznikne pěkný otevřený prosvětlený prostor o velikosti 32 m2 s východem na lodžii.

V domě není výtah, sklepy jsou v suterénu, sušárna není, kolárna je. Do domu je přístup pouze uzamykatelnými dveřmi a přístup není bezbaríerový. Úklid v domě zabezpečuje pověřená firma, parkování je na místních přilehlých parkovištích bez omezení. Výdaje za byt se v této době budou hodně měnit, ale alespoň orientačně uvádím platby ve výši do 5 tis. Kč měsíčně. Sousedské vztahy hodnotí majitel jako slušné, klidné a bezproblémové.

Dostupnost a vybavenost: kompletní občanská vybavenost je v pěší vzdálenosti včetně nákupních možností v blízkých marketech a prodejnách v centru. Daleko není ani MHD, nádraží ČD, obecní úřad, policie, lékaři a mnoho restaurací a škola/školka. Vyžití kulturní i sportovní a rekreační je v Dobřichovicích bohaté a pravidelné.
Číslo zakázky: 061-NP02290
Město: Dobřichovice
Ulice: Za Parkem
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 76 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ano (6.3 m2)
Sklep: 5
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?