Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 177 m2, Ericeira

23 490 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 4+kk, 177 m2, Ericeira

Více než 300 slunečných dnů v roce, oceán, úchvatné pobřeží, krásné procházky, trasy na běhání nebo na kolo, výborné jídlo, lahodné víno nebo surfování. To je portugalská Ericeira - jeden z nejstarších surfových spotů světa, který patří mezi světové surfařské rezervace.

Situovaný v centru města Ericeira, přesto na klidném a příjemném místě. Je na samotném okraji historické části přímo u oceánu. Restaurace i kavárny jsou u domu, stejně jako supermarket a obchodní atrium. Pláží je na výběr hned několik, jedna přímo pod domem. V docházkové vzdálenosti cca 500 metrů, přímo v centru městečka, je městská pláž Praia dos Pescadores. Je přizpůsobená lidem, vhodná ke koupání, je zde molo a vlnolam. Přestože se jedná o městskou pláž, je velice klidná a na pláži budete většinu roku téměř sami.

Ericeira je malebné stylové městečko vzdálené zhruba 40 km od Lisabonu. S hlavním městem Portugalska má rychlé dálniční spojení. Ericeira je místo, které žije, ale přesto tady najdete klid. Místní o Ericeiře říkají "Ericeira never dies!" Často toto město také označují za magické místo. Jednou tam přijedete a už tam chcete zůstat. Je to místo, které nabízí nespoutanou přírodu i luxus a skvělý servis včetně relaxace, masáží, kosmetických salonů, jógy, krásných golfových hřišť v okolí nebo skate parků.

Dny na západním pobřeží navíc vždy uzavírají jedinečné západy slunce.
Číslo zakázky: 020-NP06363
Město: Ericeira
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 177 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?