Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 104 m2, Hostivice

9 490 000 czk / za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Prodej bytu 4+kk, 104 m2, Hostivice

Rádi byste spojili výhody rodinného domu a bytu?

Pojďme se společně podívat na slunný mezonetový byt 4+kk velikosti 98,65 m2. Jak již z názvu vyplývá, byt má dvě podlaží, která oddělují „provozní část“ (obývací pokoj, kuchyně, pracovna) od „odpočinkové části“ (ložnice, dětský pokoj). Dominantou bytu je velkoryse řešený obývací pokoj se vchodem na jižně orientovanou terasu velikosti 4,85 m2. Z terasy je výhled do zeleně přilehlého okolí. Součástí obývacího pokoje je také točité schodiště s dřevěnými stupni vedoucí do podkroví a dodávající bytu zajímavý ráz. Kuchyně tvoří kompaktní celek a je vybavena všemi spotřebiči moderní domácnosti. Na rozhraní kuchyně a obývacího pokoje je prostorný jídelní kout a v rohu pak vchod do šatny a předsíně.

Byt je orientován ve směru sever-jih, díky čemuž je v průběhu celého dne pěkně prosvětlen a současně poskytuje příjemné klima na spaní. Všechny místnosti v bytě jsou řešeny mimo jiné s ohledem na úložné prostory – je zde větší množství vestavěných skříní a nábytku na míru (zakázková výroba u truhláře), který v bytě zůstává. Byt je vytápěn vlastním plynovým kombinovaným kotlem, který zajišťuje též ohřev užitkové vody. Vlastní bytový dům se nachází na kraji obce a do přírody je to opravdu kousek. V těsné blízkosti je les a přírodní rezervace „Litovické rybníky“. Je zde skutečně absolutní klid a výjimečné možnosti pro pěší procházky, běhání a relaxaci.

Cihlový bytový dům z poloviny 70. let měl původně 4 bytové jednotky. V roce 2003 byla provedena střešní nástavba, čímž vznikly dva mezonetové byty. Následně byla vyměněna okna v celém domě, zatepleny štítové zdi objektu a udělána nová fasáda. Vlastní nástavba již odpovídá stavebním předpisům platným v době svého vzniku – proto jsou náklady na provoz bytu příznivě nízké.

První zmínka o obci Hostivice se váže k roku 1277 a v dnešní době v této obci žije již téměř 9.000 obyvatel. S rozvojem města souvisí též rozvoj jeho občanské vybavenosti, integrace do systému hromadné dopravy a v neposlední řadě pestré spektrum kulturních akcí pořádaných městským kulturním střediskem obce.

V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 205-NP09503
Město: Hostivice
Ulice: Na Pískách
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 104 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Vlak, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 5
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hošek

Hošek Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 739 204 026

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?