Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví, 33 m2, Hostomice

449 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+kk, 33 m2, Hostomice

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2 + kk na adrese Ulice Školní náměstí Č. p. 304, Část obce Hostomice, Obec Hostomice, okres Teplice. Tato nemovitost nabízí skvělý potenciál pro investory, kteří hledají výhodnou a perspektivní investici.

Jedná se o družstevní byt, který je momentálně v rekonstrukci. To znamená, že nový majitel bude mít možnost přizpůsobit interiér svým individuálním potřebám a preferencím.

Byt má podlahovou plochu 36m² a užitnou plochu 33m². Má orientaci na východ, což znamená, že noví nájemci budou mít přístup k rannímu slunci a příjemnému osvětlení v průběhu dopoledne.

Co se týče občanské vybavenosti, v okolí se nachází škola, školka, zdravotnická zařízení a pošta. To je velkou výhodou pro potenciální nájemce, kteří hledají pohodlný a komfortní životní styl.

Další výhodou této nemovitosti je možnost pronájmu. Vzhledem k lokalitě a nedostatku podobných bytů v okolí, je zde stabilní poptávka po pronájmu. To znamená, že nový majitel může získat stabilní příjem z pronájmu a dosáhnout vysoké návratnosti investice.

Nemovitost je také vybavena odpadem z kanalizace a přívodem vody z dálkového vodovodu, s rozvodem studené a teplé vody. Elektřina je zde dostupná ve standardním napětí 230 V.

Celkově lze tedy říci, že tento byt nabízí nejen potenciál investice a vysokou návratnost, ale také výhodnou polohu a možnost pronájmu. Pokud jste investor, který hledá perspektivní nemovitost, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku.
Číslo zakázky: 024-NP05885
Město: Hostomice
Ulice: Školní náměstí
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 33 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: V rekonstrukci
Vlastnictví: Družstevní
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Ciboch

Ciboch Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 604 608 000

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?