Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví, 47 m2, Kladno

4 194 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+kk, 47 m2, Kladno

Dovolujeme si vám nabídnout příjemné bydlení ve výjimečném bytu, DV, dispozičně 2+kk, 9NP, v moderním sídlišti v Kladně.

Už při vstupu do zatepleného domu jsme příjemně překvapeni, protože nás přivítá čistá, vymalovaná chodba. Novým výtahem (máme tu dva) se rychle a tiše vzneseme do posledního podlaží k našemu bytu. Nejvyšší patro nám zaručuje jak příjemný výhled a dostatek přirozeného denního světla, tak i tiché a ničím nerušené bydlení.
Po vstupu do předsíně si uvědomíme, že jsme opravdu ve 21.století. Současní majitelé nic neponechali náhodě a při rekonstrukci bytu pečlivě dbali na každý detail. Velké úpravy začali úpravou dispozic bytu. Byla tím vytvořena samostatná ložnice, kde najdeme velikou vestavěnou skříň s praktickou zásuvkovou a věšákovou částí. Jedna z mnoha zakázkových detailů v bytě. Prosvětlený obývací pokoj je vhodným nábytkem rozdělen na několik částí. Relaxační část pro posezení s rodinou nebo s přáteli, dále pracovní kout s počítačem a u kuchyňského koutu je i místo na jídelní stůl. Moderní zakázková kuchyňská linka s vestavěnou varnou deskou a troubou jistě nadchne každou kuchařku. Citlivě doladěná koupelna (s WC) se sprchovým koutem, kde se ještě pohodlně vešla i designová pračka se sušičkou, jen plně podtrhne výjimečnost této nabídky. Byt se možno převzít i s vybavením, záleží jen na dohodě s majitelem.

Velkým benefitem jsou jistě i nízké stálé měsíční náklady, kterou jsou vyčísleny na 2.330,-Kč na jednu osobu.

V okolí domu je vše, co můžeme potřebovat – několik velkých nákupních center, škola, školka, množství autobusových zastávek MHD a doslova několik minut od domu je i vlakové nádraží. Pravidelnou lékařskou kontrolu pro zaměstnavatele můžeme absolvovat třeba v nedaleké Poliklinice Čtyřobvod - Medica JM. O víkendu si můžeme zaběhat do nedalekého lesoparku „Bažantnice“ nebo s přáteli na partičku bowlingu a na oběd zajít do nějaké restaurace, ze kterých je možno vybrat tu správnou pro vás.

Město Kladno má samozřejmě plnou občanskou vybavenost, kde můžeme vyzvednout třeba novou část Oblastní nemocnice, medvědárium na zámku, proslulé Městské divadlo či skvělou dostupnost (vozem, autobusem, vlakem) do Prahy.

Pro další informace kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 023-NP06576
Město: Kladno
Ulice: Francouzská
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 9
Počet nadzemních podlaží objektu: 9
Celková plocha: 47 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Družstevní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Beneš

Beneš Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 725 293 136

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?