Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 110 m2, Květnice

9 490 000 czk / za nemovitost
Uvedena je minimální požadovaná cena. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce. Kompletní právní a finanční servis zajištěn.

Prodej rodinného domu, 110 m2, Květnice

V exkluzivním zastoupení vlastníka si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi pěkný řadový rodinný dům se zahrádkou na samém okraji obce Květnice, hned za hranicí hlavního města Prahy. Kvalitní dřevostavba z roku 2006 poskytne ideální pohodové bydlení aktivnímu páru nebo rodině s 1 až 2 dětmi, která upřednostňuje klid, přátelskou komunitu a pěkné prostředí před shonem a hlukem velkoměsta.

Prohlídky této nemovitosti se budou konat formou organizovaných prohlídkových dnů v předem stanovených termínech v průběhu měsíce srpna. Konkrétní den a čas prohlídky je třeba si telefonicky rezervovat předem. Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce metodou jednokolové aukce RE/MAX. Bližší informace vám rád poskytne makléř.

Dům je řešený jako dvoupodlažní, s venkovní terasou, zahrádkou a parkovacím stáním. V přízemí domu se nachází předsíň, kuchyňský a jídelní kout, prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a schodištěm do horního patra, a také toaleta. V horním podlaží je k dispozici ložnice, velký dětský pokoj s vestavěným spacím a úložným koutem, dále koupelna s toaletou, chodba a vstup do podkroví, které nyní slouží jako velkorysý a praktický skladovací prostor.

Celý dům je velmi vkusně a prakticky navržen a zařízen, a díky přímému propojení hlavního obývacího prostoru s pobytovou terasou a zahradou působí vzdušně a moderně. Pocit dostatečného soukromí a celkově útulnou atmosféru nemovitosti doplňují i decentní dřevěné zástěny na terase, a vzrostlé stromy a keře na sice menší, ale dobře navržené a udržované zahradě.

Velkou výhodou polohy této nemovitosti je možnost vyjít ven ze zahrady přímo do volného nezastavěného prostoru za domem, kde se hned za vrátky doširoka otevírá ničím nerušený rozhled do okolí. Stačí udělat pár kroků, a jste u místního potoka, v parku u rybníka, pod stromy nebo na louce, případně velmi snadno dojdete do místního lesa nebo třeba na tzv. sáňkařský kopec s dalekými výhledy do krajiny.

Obec Květnice má dobré vedení, s moderním a zodpovědným přístupem, zájmem o trvalý rozvoj, a aktivní podporou společenského života. V obci se nachází několik autobusových zastávek příměstské dopravy, nová mateřská školka, rozlehlý a udržovaný vycházkový park kolem Mlýnského rybníka s restaurací s terasou a výhledem na rybník a velké oplocené dětské hřiště. K dispozici je tu také bowling a sportovní areál s další restaurací, posilovnou a střelnicí. Na severovýchodním okraji obce se nachází vyhlídkové místo, moderní pump-tracková cyklodráha a rozlehlý lesopark Škvorecká obora s Květnickou studánkou, historickým kamenným mostkem a mnoha pěšími i cyklistickými stezkami.

V nedaleké Sibřině a Kolodějích jsou v rámci tamějších chovů koní k dispozici jízdárny s možností ustájení, v Kolodějích je také možné navštívit zajímavý vyhlídkový vrch s venkovním fitness vybavením a uměleckou instalací odkazující na historii lidského osídlení a kultury této oblasti.
Číslo zakázky: 205-NP07991
Město: Květnice
Ulice: Čtyřlístková
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 110 m2
Plocha zahrady: 47 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 15
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?