Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 68 m2, Litoměřice

2 625 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 68 m2, Litoměřice

Dům, ve kterém se nachází nabízený byt stojí na uliční čáře ul. Smetanova. Stojí stranou od hlavních silnic na okraji cihlové zástavby pod Mostnou horou. Také díky tomu, je tato lokalita poměrně atraktivní a z pohledu vlastnictví nemovitosti o to více zajímavou. Ulice Smetanova není transitní ulicí nebo něco podobného. Ty tři jednovchodové panelové domy zde stojí tak nějak stranou. V tichosti, v klidu.
Dům má bezbariérový vstup. Z chodníku přímo k výtahu bez jediného schodu. V suterénu domu jsou prostory s kójemi, kolárnou, kočárkárnou apod. Na první pohled čisto, uklizeno, upraveno, opraveno. Dům prošel před lety rekonstrukcí, která je jasně patrná na fotografiích - fasáda, plastová okna, zateplení domu, izolace střechy. Samozřejmostí jsou rekonstruované stupačky, které do bytu přivádějí vodu, plyn a odvádějí odpady.
Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem. Je rozdělen na dvě menší ložnice (12.1 m2, 10.2 m2), prostornější obývací pokoj (20.6 m2) a menší kuchyň (8.3 m2). Ostatní výměra z celkové 65.7 m2 jde na úkor hlavní chodby (6.3 m2), menší spojovací chodby u ložnic (3.8 m2) a jádro (5.7 m2). Byt nemá balkon ani lodžii. Příčky bytu jsou sádrové, jen mezi obývacím pokojem a ložnicí je hlavní nosná betonová zeď. Upravit tedy tento byt nebude tak náročné, jako řezání železobetonových příček apod.
Byt je možno upravit se stávající dispozici nebo z něho udělat příjemnou a prostornou 2+1 nebo 2+kk. Pro někoho staršího, kdo hledá pohodlí na stáří v podobě útulného bytu v klidném domě je to ideální příležitost. To, jak byste tento byt upravili je však ve finále na vás. Lze ho koupit jako vlastní bydlení nebo jako investici s následným pronajímáním. Pokud chcete mít své starší rodiče u sebe zde v Litoměřicích a dopřát jim příjemný byt je to také možnost. V docházkové vzdálenosti se nachází MHD, obchod Penny, drogerie, restaurace. Lokalita sousedí s místním lesoparkem Mostná hora, která navazuje už na otevřenou krajinu CHKO České středohoří. Parkování je možno na uliční čáře. Nicméně s parkováním je ve městě všeobecně problém, ale místo na svůj vůz určitě najdete maximálně někde za rohem. Byt není zatížen právními vadami a lze jej pořídit například skrze hypoteční úvěr. S jeho vyřízením vám velmi rád bezplatně pomohu skrze svého hypotečního specialistu. Takže stačí přijít, podívat se, zhodnotit a začít vyřizovat financování. Těším se na vás.
Číslo zakázky: 239-NP01358
Město: Litoměřice
Ulice: Smetanova
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 5
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 68 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?