Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 124 m2, Litoměřice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej bytu 3+kk, 124 m2, Litoměřice

Chceme byt v cihle. Ne panelák. Máme rádi starou zástavbu a hledáme. Hledáme už ale delší dobu. V inzerci toho moc není. V inzerci vlastně nic není. Doufáme, že budeme mít štěstí.
To jsou věty, které od zájemců o bydlení ve staré zástavbě slýchávám často. A dlouho. Cihla, jak se této části zástavby v Litoměřicích říká je totiž velmi omezena svojí rozlohou. Zájemci o bydlení v cihle proto hledají v ulicích Palachova, Palackého, Křižíkova, Eliášova, Rooseveltova, Tolstého, Turgeněvova. Pár ulic, pár domů a velmi omezený počet bytů v těchto domech. Stará zástavba se začala budovat na konci 19. století. Začala vznikat hned za obranými valy původního města. Vznikly zde výstavní domy s nádhernými zdobnými motivy, jako je tomu např. dům Johannahof. Secesní perla ulice Palachova. Pro byty v těchto domech je typická jejich rozloha. 110, 120, 150 m2 není nic výjimečného. Není nic zvláštního, když například takový byt tvoří jedno celé patro v domě. Dalo by se to nazvat – rodinný dům v podobě bytu na exkluzivním místě. Veškeré benefity města máte v této čtvrti přímo u ruky. Kino Máj, městský park, místní oblíbené restaurace a pivnice. Kavárny na náměstí, obchody, úřady a mnoho dalšího. Výjimečné je také to, když se taková nabídka dostane do inzerce. Jeden takový pěkný byt o rozloze 129 m2 mám pro vás nyní ve své nabídce. Mám to potěšení představit byt, který je kompletně nově udělaný. Původní a pro tuto dobu nesmyslná dispozice o pěti malých, úzkých místnostech s průchozími dveřmi, rozvrzanými podlahami, s původními rozvody byla upravena na velmi komfortní a prostorem oplývající 3 + kk. Byt má podlahovou plochu 105 m2. Navíc je zde sklepní místnost, která má dalších 24 m2. Je to prostorný čtvrtý pokoj s vysokým klenbovým stropem a s přivedenou elektřinou. Na půdě je vymezen prostor na půdní kóji, která náleží k bytu.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí a dispoziční úpravou. Opravovalo se od podlah, přes rozvody, až po štuky. Výsledek si můžete prohlédnout při virtuální prohlídce v klidu domova. Okna obývacího pokoje, kuchyně a koupelny jsou situovány do vnitrobloku domu. Ložnice pak mají okna na severozápad směrem do ulice. Dům, který působí mohutným dojmem překvapí tím, že je v něm umístěno 5 bytů. Ve všech bytech žijí jeho vlastníci. O dům se majitelé starají společně. Dům je čistý, udržovaný a postupně se investuje do renovace společných prostor či jejich částí. V zadním traktu se nachází dlážděný dvůr.
Ještě pár technický postřehů. K dispozici je vodovod, elektřina, plyn a kanalizace. Navíc lze přitápět v kachlových kamnech. Komín je funkční, včetně revizí. Byt se vytápí plynovým kotlem včetně ohřevu teplé vody. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Stylová a nadčasová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Sjednocená podlahová krytina na betonovém základu. Dřevěné dveře včetně zárubní.
Prohlídky bytu sjednávejte s makléřem. Rád vám byt představím blíže. Pro někoho z vás bude tohle léto tím šťastným.
Číslo zakázky: 239-NP01303
Město: Litoměřice
Ulice: Turgeněvova
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 124 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?