Prodej domu, 84 m2, Loučná pod Klínovcem

8 995 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 84 m2, Loučná pod Klínovcem

Toužíte letošní Vánoce, Nový rok a zimní sezónu trávit ve svém? A užívat si plnými doušky lyžování, klid hor a zasněženou romantiku? Nyní máte příležitost splnit si svůj sen.

Nachází se v architektonickém projektu, který je tvořen souborem rodinných horských domů. Navrhovali je dánští architekti, v čistém a moderním skandinávském stylu. Domky mají dřevěné fasády a zatravněné střechy. Vlastní apartmán vám může sloužit nejen jako rodinné rekreační zázemí, ale i chytrá investice do budoucnosti. V době, kdy ho nebudete obývat sami, ho můžete nabízet ke krátkodobým pronájmům.

Současní majitelé v domě trávili minimum času a apartmán je v naprosto perfektním stavu – jako nový. Sestává z velkého obývacího prostoru, který je rozdělen na kuchyňskou a obývací část. Zde můžete trávit příjemné zimní večery u krbu. Kuchyňská linka je vybavena nejmodernějšími spotřebiči. V patře se nachází dvě samostatné ložnice, velká koupelna s walk-in sprchovým koutem, samostatná toaleta a praktická šatna. Nejkvalitnějšími materiály na trhu – keramickou dlažbou, moderní sanitou, dřevěnou podlahou, zateplenými okny.

Loučná pod Klínovcem – zázemí moderního skiareálu tak budete mít pár kroků od domu. V dosahu je rovněž Krušnohorská lyžařská magistrála, která se právem řadí k nejkrásnějším dálkovým trasám v Česku. Strategická poloha u německých hranic umožňuje navštěvovat sousední lázeňské město Oberwiesenthal, kde se nachází centrum zimních sportů a skiareál Fichtelberg. Vzdáleno je pouhých 10 minut jízdy autem. V blízkém dosahu jsou ale i další české skiareály, například Boží Dar nebo snowpark Neklid.

Krušné hory mají co nabídnout nejen v zimě. A jelikož jsou pro mnoho turistů stále neobjevené, uchovávají si své podmanivé kouzlo. Drsná a divoká příroda, čerstvý vzduch a božský klid. Areál Klínovec mimo zimní sezónu provozuje unikátní Trailpark s půjčovnou horských kol. Krušnohorská magistrála vás v létě provede přes louky a lesy celým pohořím. Na výlety se můžete vydávat pěšky nebo na kole po zdejších cyklostezkách a turistických trasách a kochat se malebným okolím. Místo je proslulé rovněž hornickými památkami, které jsou nově zapsány do fondu světového dědictví UNESCO.

Na výlety za kulturou a gastronomií se můžete vydávat i do okresních měst – cesta do nich trvá půl hodinu. V Karlových Varech si můžete dopřát relax, wellness procedury a procházky po kolonádách s minerální terapií. Odtud to už pak máte jenom kousek do Mariánských či Františkových lázní.

Pořídit si vlastní kousek hor, kam se můžete kdykoli vracet, není nedostupný luxus. Naopak, horské bydlení v Krušných horách, které na své objevení teprve čekají, je skvělou investiční příležitostí.

+ vybavení v hodnotě cca 250tis. v ceně.
Číslo zakázky: 020-NP06778
Město: Loučná pod Klínovcem
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 84 m2
Plocha pozemku: 84 m2
Zastavěná plocha: 84 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Plyn: Individuální
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?