Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 61 m2, Nymburk

3 900 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+1, 61 m2, Nymburk

Nabízíme ke koupi byt 2+1 v původní zástavbě města Nymburka. Byt je v obyvatelném stavu, ale zároveň umožňuje budoucímu majiteli modernizaci a úpravy dle svého vkusu. Byt se nachází ve zvýšeném 1 nadzemním podlaží.
Z předsíně je vchod do kuchyně a jednoho pokoje, který je průchozí do ložnice. Okna obou pokojů i kuchyně vedou na jiho-východ a tak se dá celý byt výrazně prosvětlit. Zařízení na fotografiích je po původním majiteli a lze jej v bytě ponechat nebo vyklidit, dle pokynů budoucího kupce. WC a koupelna jsou odděleny a je do nich přístup z předsíně. Celková plocha bytu je přes 61m2. K bytu náleží velký sklepní prostor pod dvěma zámky o ploše 8,5m2, kde si můžete uskladnit vše od sezónního sportovního vybavení až po zavařeniny a další užitečné věci. Spolu s bytem získáte podíl na společném klidném dvorku s uzavřeným přístupem pro obyvatele bloku, kde lze relaxovat či nechat si hrát děti na pískovišti a chráněném prostoru.
Výhodou bytu je lokalita s dochozí vzdáleností 5-10minut do centra města, nádraží či školy nebo školky. Ve městě je nemocnice a zdravotnická zařízení. Z nymburského nádraží budete v Praze na Hlavním nádraží do 50 minut a do 15minut jste autem na D11, či do 25minut na D10 v Mladé Boleslavi. Kromě veškeré občanské vybavenosti města se zhruba 15 tisíci obyvatel Vám Nymburk nabídne i možnosti procházek či sportování v okolí a na řece Labi.
V případě, že zájem o koupi nemovitosti projeví více klientů, se bude nemovitost prodávat formou aukce nejlepší nabídce. Pokud máte zájem, prosím ozvěte se mi.
Číslo zakázky: 079-NP01683
Město: Nymburk
Ulice: Boleslavská třída
Dispozice: 2+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 61 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: E
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Žák

Žák Milan
RE/MAX G8 Reality 5
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 724 624 524

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?