Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Praha 10 - Dubeč

2 690 000 czk / za nemovitost
Kompletní realitní, právní a hypotéční servis je zahrnut v ceně.

Prodej bytu 1+1, 38 m2, Praha

ZAJÍMAVÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST: CENOVĚ DOSTUPNÝ BYT K REKONSTRUKCI V PRAZE - DUBČI

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi bytovou jednotku s dispozicí 1+1, o celkové užitné ploše 38 m2 (z toho komora 4 m2), umístěnou v přízemí 3podlažního cihlového bytového domu na Náměstí U Lípy svobody v Praze 10 - Dubči. Jedná se o byt určený ke kompletní rekonstrukci, což je zohledněno v atraktivní požadované ceně. Rekonstrukci bytu bude vhodné časově navázat na již objednanou celkovou revitalizaci domu, která je naplánována na březen až červen 2023, a bude zahrnovat mj. hydroizolace obvodového zdiva domu, sanaci a zateplení fasády, rekonstrukci a zateplení střechy apod.

Byt je umístěn v přízemí bytového domu původně z 60. let. Většina oken bytu směřuje na východ či severovýchod, jedno ze dvou oken obývacího pokoje je orientováno jihozápadním směrem. Vstup do bytu je situován z klidné domovní chodby, která slouží v podstatě jen pro tento byt a také pro přístup k úložným komorám ve společných prostorách domu. Byt nyní nemá klasickou předsíň, vstupuje se rovnou do chodby s kuchyní, se kterou sousedí koupelna a toaleta. Na kuchyň pak navazuje obývací pokoj částečně nepravidelného tvaru o solidní velikosti 22 m2.

Bytová jednotka bude potřebovat kompletní modernizaci či rekonstrukci pro dosažení obvyklých standardů současného bydlení. Na druhou stranu je díky tomu možné zde vybudovat zajímavý a netradiční byt v menším domě na malém náměstí v klidné okrajové části Prahy 10. Okna v bytě jsou plastová, rozvody elektřiny původní, ohřev vody je zajištěn bojlerem, vytápění bylo dosud řešeno pouze elektrickými přímotopy. Vedle domu je dosažitelné vedení zemního plynu pro zřízení vlastní plynové přípojky např. pro vytápění bytu plynovým kotlem.

Lokalita je zajímavá blízkým sousedstvím s Přírodním parkem Dubeč s pozůstatky zříceniny Dubečské tvrze a nově revitalizovanou Panskou zahradou s otevřeným kamenným amfiteátrem, bludištěm, umělou jeskyní, můstky před Říčanský potok a mnoha dalšími vodními prvky. Nedaleko domu se nachází také Přírodní park Říčanka s naučnou stezkou, malebným opuštěným lomem, jelení oborou a pěknými rybářskými rybníky V Rohožníku, Litožnickým a Podleským.

V Dubči je k dispozici základní občanská vybavenost (Tesco Expres, pošta, úřad MČ, lékárna, ZŠ a MŠ, hřiště, sportovní hala a sokolovna, několik restaurací a skvělá pizzerie). Z Dubče se snadno dostanete do Štěrbohol, Dolních Měcholup, Uhříněvsi nebo na Jižní spojku, a to automobilem za 5 až 7 minut, případně do 20 minut s pomocí MHD.

Rádi vám pomůžeme zajistit příslušný hypotéční či jiný úvěr na koupi této nemovitosti. Vypracování nabídky financování je součástí našich služeb, a je zdarma.

Spolupráce s ostatními realitními makléři na trhu je samozřejmostí. Přiveďte své klienty na prohlídku - těšíme se na viděnou a na spolupráci!
Číslo zakázky: 205-NP08664
Město: Praha 10 - Dubeč
Ulice: náměstí U lípy svobody
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 38 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: F
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 4.15
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?