Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, 66 m2, Praha 10 - Uhříněves

6 390 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+1, 66 m2, Praha

Pár minut chůze....
... od obchodu,
... od lesa,
... od škol(k)y,
... od pekařství,
... od zastávky vlaku/busu do centra Prahy.
A na průsečíku všech těchto tras najdete překrásný družstevní byt 2+1 se sklepem a půdou, který se už těší na nové majitele!

Jednotku najdete ve skvěle udržovaném a nově zatepleném domě o pár podlažích uprostřed klidu a zeleně v ulici Františka Diviše. Místo je to vskutku úchvatné - stranou od hlavních tepen, v těsné blízkosti zahrádek a hlavně i s dostatkem zeleně a prostoru pro bydlení i parkování "domácích".

Kromě uvedených dvou pokojů a kuchyně s jídelním koutem se v bytě nachází ještě komora vhodná pro uložení věcí, které by se přece jen nevešly do prostorných vestavěných skříní. Zbytek se vejde do sklepa a dedikovaného prostoru na půdě.
Velikánskou devizou bytu je topení vlastním elektrokotlem, takže máte přímou kontrolu nad náklady na provoz. Díky zateplení domu i půdy byly náklady samozřejmě minimalizovány. Byt je tudíž vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako investice s pravidelným výnosem.

V okolí, jak jsme zmínili v úvodu, najdete kompletní občanskou vybavenost včetně spousty zájmových kroužků pro děti i dospělé. Spojení směrem do centra zajistí autobusová linka na metro nebo vlak.
A pro chvíle aktivního i pasivního odpočinku si můžete vyrazit do uhříněveské obory, k podleskému rybníku nebo využijete spoustu stezek pro pěší i cyklisty směrem na Kolovraty a Říčany.

Strohý popis však nepostihne genius loci - přijďte si raději vše prohlédnout naživo! Prohlídky proběhnou již na konci týdne.

Koupi je možné financovat hypotéčním úvěrem zajištěným jinou nemovitostí, který vám rádi pomůžeme zařídit.
Spolupráce s realitními makléři je vítána a podporována!

V případě, že současně projeví zájem o koupi více vážných zájemců, si majitel vyhrazuje právo vybrat podle kvality předložené nabídky.
Číslo zakázky: 205-NP08229
Město: Praha 10 - Uhříněves
Ulice: Františka Diviše
Dispozice: 2+1
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 66 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Družstevní
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?