Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 57 m2, Praha 10 - Pitkovice

7 590 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb

Prodej bytu 2+kk, 57 m2, Praha

Ke koupi nabízím plně zařízený moderní byt s předzahrádkou, komorou, sklepem a parkovacím stáním v ulici Penízovková, Praha 10 Pitkovice.

Dispozice bytu je 2+kk a nabízí 55,4 m2 vnitřní podlahové plochy. K bytu dále patří předzahrádka se zpevněnou terasou o celké výměře 110,7 m2. Dále je součástí sklep o výměře 1,7 m2 a jedno venkovní parkovací stání. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží (přízemí) bytového domu postaveného v roce 2011, který je součástí projektu Nové Pitkovice od společnosti Central Group.

Oceníte praktické řešení prostoru v bytě. Kuchyňský kout je opticky oddělen od obývací části, přesto tvoří kompaktní a designově propojený celek. Úložné prostory poskytuje prostorná komora přístupná z předsíně. Na všech oknech jsou instalovány elektrické předokení rolety, které umožňují dokonalé zatemnění bytu. Na předzahrádce je dřevěný zahradní domek pro uložení zahradního náčiní.

Byt je aktuálně pronajatý, přičemž nájemní smlouva končí 30. dubna 2023. V bytě jsou slušní a spolehlivý nájemníci, kteří mají zájem v nájmu pokračovat. Pokud je tedy Vaším záměrem koupě bytu za účelem jeho pronájmu, můžete pohodlně pokračovat s prověřenými nájemníky. Hledáte-li byt pro vlastní bydlení, je třeba počítat s možností užívání bytu až po skončení nájmu, tedy od 1. května 2023.

Dopravní spojení v Pitkovicích zajišťuje přímá autobusová linka na metro C - Háje či na zastávku příměstského vlaku linky S9 v Uhříněvsi. Při jízdě autem oceníte pohodlné napojení na dálnici D1 nebo na pražský okruh. Nákupy obstaráte v přilehlé obchodní zóně Průhonice-Čestlice, kde najdete také aquapark se sauovým světem a fitness centrem a dále velké zábavní centrum pro děti. Přímo v Pitkovicích je restaurace, státní mateřská školka a hezký park s rybníky a piknikovou plochou, ve kterém je možnost pořádat rodinné oslavy a také se zde pravidelně pořádají komunitní akce.

Byt je v osobním vlastnictví a lze jej tedy financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením a vyjednáním nejlepších možných podmínek Vám rád pomůže náš zkušený hypoteční specialista. Těším se na viděnou na prohlídce!
Číslo zakázky: 205-NP08387
Město: Praha 10 - Pitkovice
Ulice: Penízovková
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 57 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 95
Sklep: 2
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Březina

Březina Martin


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 404

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?