Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 61 m2, Praha 10 - Štěrboholy

6 500 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+kk, 61 m2, Praha

Exkluzivně nabízíme byt o velikosti 61 m² s nejžádanějším dispozičním řešením 2+kk s balkonem. S bytem kupujete také garážové stání a sklepní kóji (3 m²), umístěné v suterénové části domu. Byt je umístěn v ideálním 3. NP/4. Developerský projekt z r. 2008 je prezentován moderními bytovými domy, všechny ve stejném dizajnu a stejné výšky, s balkony, garážemi a koncipovány tak, aby kolem domů zbyl dostatek prostoru pro zeleň a odstup od další stavby. Krom garáží je v ulici i několik míst pro nevyhrazené parkování pro případ, že má rodina více aut nebo čekáte návštěvu.

Stavba je zateplena, PENB tř. B. Dům je vybaven výtahem. V jednom objektu se nalézá 17 bytů různé velikosti a jen některé mají garážové stání a kóji. Interiér prodávaného bytu je poměrně prostorný a krom obývacího pokoje a ložnice zbývá i místo na pracovní prostor. WC je odděleno od koupelny. Koupelna (3,9 m²) je ideálně a dostatečně velká, aby se vešla vana i pračka, která nebude rušit provozem v hlavním obytném prostoru. Obývací pokoj s kuchyní a prostorem pro pracovní místo má 30 m2 a ke dveřím balkonu jsou to jen 4 kroky od sedačky, stejně jako z kuchyně. Prosklené rohové řešení, ve kterém je balkon začleněn, vnáší dovnitř příjemné denní světlo a opticky vzdušnost do celého interiéru. Ložnice je zcela standardní (13 m²).

Výdaje na provoz bytové jednotky: hlavní výdajovou položkou je teplo. Díky tomu, že každý dům má svou plynovou kotelnu s rozvody do všech bytů, je provoz téměř bezeztrátový. Každá b.j. pak na kalorimetru na chodbě domu vidí, jakou má spotřebu. Vytápění probíhá do radiátorů s termoventily pro přesnější individuální regulaci, v koupelně do koupelnových radiátorů (žebřík). S dalšími výdaji jako fond oprav, platby za vodu, revize, společné prostory a podobně se 2 členná rodina přiblíží k hranici 4 tis. Kč/měs. Pro příjem Tv signálu je určena společná anténa (26 základních tv programů zdarma). Internet poskytovatelů je zde několik.

Úklid domu provádí pověřená firma jednou týdně v létě a 2x týdně v zimě. Vchod se zamyká a dle správce vchodu je zde zcela klid, dobré vztahy a bezpečno. Za domem je travnatý prostor krytý zeleným přírodním plotem a každý vlastník může využít venkovní pergolu k posezení nebo nerušící oslavě.

Zařízení bytu: majitel zde po dohodě s kupcem může zanechat kompletní bytové vybavení a zařízení jak je vyobrazeno na fotodokumentaci. Není to ale podmínka a být bude zcela nebo částečně vyklizen, bude-li si to nový vlastník přát.

Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem uvedeným v kontaktu.
Číslo zakázky: 061-NP02331
Město: Praha 10 - Štěrboholy
Ulice: Laudonova
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 61 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?