Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 38 m2, Praha 4 - Krč

3 760 000 czk / za nemovitost
K jednání nebo nabídněte

Prodej bytu 1+1, 38,6 m2, Praha

Exklusivně nabízíme byt 1+1, 38,6 m2, dispozičně standardně řešitelný jako 2+kk. Bytová jednotka se nachází v 13.patře panelového domu na ul. Sládkovičova v Praze, část Krč. Dům byl postaven v 70 letech. Od roku 2014 objekt na základě rozhodnutí SVJ postupně prochází revitalizací (hlavní vchod, výtahy, obklady a dlažby chodeb, vnější zateplení domu, izolace střech, sítě a vedení horkovodu, výměna vodovodního řadu a vedení + měření, atd).

Samotný byt je v původním stavu. K bytu náleží v suterénu sklep 2 m2. Za zmínku stojí velká zděná koupelna o velikosti 5 m2 a perfektní výhled na Prahu z 13 patra. Nad bytem se nachází ještě jedno podlaží. Jedná se o vnitřní teplý byt, díky čemuž jsou náklady na topení minimální a v koupelně navíc probíhá teplovodní vedení horkovodu.

Parkování je bez zón, a to před domem i na parkovišti za domem. Sousedské vztahy hodnotí majitel jako slušné, klidné a bezproblémové. Dům je spravován SVJ, které se pravidelně schází. Výdaje spojené s bydlením jsou nízké, předpis plateb činí cca 3500,-Kč měsíčně (fond oprav, teplo, TV, SV, společné prostory atd.) + platba elektřiny a plynu dle vlastní spotřeby. Úklid provádí pověřená firma.

Cena je k jednání nebo cenu nabídněte. Byt není léta využíván ani obydlen a je prakticky rychle k předání novému vlastníkovi.
Číslo zakázky: 061-NP02313
Město: Praha 4 - Krč
Ulice: Sládkovičova
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 13
Počet nadzemních podlaží objektu: 14
Celková plocha: 38 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?