Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 6 - Řepy

7 950 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+kk, 72,55 m2, Praha

Exklusivně nabízím v klidné části Praha Řepy, ul. Na moklině, bytovou jednotku 3+kk, o celkové ploše 72,55 m2 + zahradu, která bude výhradně ve vašem užívání (145 m2), umístěnou za domem ve vnitřním dvoře.
Cihlový bytový dům se 3 byty je jistotou klidného bydlení.

Technický stav: současný vlastník bytovou jednotku v r. 2017 kompletně opravil. Interiér, podlahy, stropy, omítky, instalace elektřiny i rozvody vody a tepla, kotel i zásobník na vodu, komíny i střechu. Cílem nákladné rekonstrukce byl modernější interiér, lepší technický stav a propojení kuchyně a hlavní obývací části. Vznikl tak více než 10 metrů dlouhý prosvětlený prostor s kuchyní (celkem 33 m2) s výhledem na ulici i do zahrady.

Kuchyňská linka je stále jako nová. Všechny spotřebiče samozřejmě zůstanou novému uživateli, a to včetně samostatně stojící lednice. Navíc v bytě, po dohodě, může zůstat i ostatní vybavení, pokud si jej budete přát.

Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel a zásobník na vodu. Rozvody topné vody jsou po výměně v měděných trubkách do nových deskových radiátorů Corado bílé barvy.

Část bytu je podsklepena suterénním sklepním prostorem. K dispozici vám bude sklep o ploše 6 m2 a společná část sklepa (chodba, místnost pro praní, instalovaný kotel).

Zahradu nyní vlastníci využívají společně. Dohodou vlastníků je však možno zahradu rozdělit katastrálně i fyzicky plotem. Po realizaci tak budete mít 145 m2 zahrady ve výhradním užívání a k tomu starší zahradní zděný domek (nutné opravit).

V blízkosti je dostupná kompletní občanská vybavenost (doprava, nákupy, škola, volný čas, hobby, restaurace, atd.). Parkování je možné a již léta zavedené před hlavním vchodem domu. Bytová jednotka nabízí vše, co potřebujete pro bezpečné a pohodlné bydlení, je v perfektním stavu a bydlet je možno ihned bez dalších nutných investic.
Číslo zakázky: 061-NP02371
Město: Praha 6 - Řepy
Ulice: Na moklině
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 72 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?