Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 103 m2, Praha 6 - Dejvice

14 350 000 czk / za nemovitost
Včetně provize a právního servisu.

Prodej bytu 4+1, 103 m2, Praha

Exkluzivní prodej prostorného a světlého bytu 4+1v horním patře 6 podlažního domu v Praze 6 u Kulaťáku, jen 100 metrů od vchodu do metra Dejvická.
Dům je v ulici Banskobystrická, v prvním vchodu od křižovatky s ulicí Kafkova, v nejvyšším patře. Byt má tu zvláštnost, že oproti bytům v nižších patrech byla k tomuto přidána jedna místnost navíc z vedlejšího bytu.
Užitná plocha bytu je tak 110,8m2, včetně malého balkonu 2,4m2 na který je vstup z obývacího pokoje orientovaného na západ a větší lodžie 4,6m2 u ložnice na východě.
Hned za vstupními dveřmi začíná chodba která prochází celým bytem a jsou z ní samostatné vstupy do všech místností, takže žádná není průchozí. První část této chodby slouží zároveň jako zádveří se šatnou a v zadní části je menší komora a velké vestavěné skříně. Toaleta je samostatná a v koupelně je sprchový kout. Do obývacího pokoje je z chodby široký otevřený vchod, stejně tak jako do kuchyně, kam se vchází buď z obývacího pokoje širokým vstupem a nebo dveřmi přímo z chodby. K bytu je sklep a k pronajmutí parkovací stání v podzemních prostorách.
Vchod do domu se nachází pouhých 105metrů od vstupu do metra Dejvická a 120 metrů od tramvajové zastávky.
Všechny ulice v okolí jsou jednosměrné aby na nich byl co nejmenší provoz pouze místních rezidentů. Banskobystrická je navíc velmi široká, na pravé straně má podélné parkování ale na levé straně, ve směru jízdy směrem ke kulaťáku, jsou dokonce příčná parkovací stání a přesto je tu vozovka stále dost široká na to, aby se tam v pohodě vešli dvě auta vedle sebe. Zajíždění k domu, nakládání různých věcí do auta, nebo parkování, je zde díky tomu velmi příjemné a člověk není ve stresu jako ve většině Prahy. Zvýšenou bezpečnost pro vaše děti pří cestě na metro nebo tramvaj zde představuje oddělující široký pruh zeleně mezi těmi příčně parkujícími auty a chodníkem a prostornost celého prostranství před domem udává další, ještě širší pás upravené zeleně, jakési předzahrádky se živými ploty, keři, stromy a spoustou laviček na posezení a setkávání se se sousedy. Na druhé straně za domem, na dohled z balkonu, je navíc další široká travnatá plocha až k protějšímu domu, na které je dětské hřiště a díky tomu že tato plocha cca 40x90m přímo nesousedí se žádnou silnicí, vaše děti zde budou v bezpečí.
V okolí je kompletní infrastruktura obchodů, škol, restaurací a veškeré občanské vybavenosti.
Byt by se dal jednoduchou stavební úpravou předělat na 5+1, prostorný dětský pokoj o výměře 26m2 by se mohl rozdělit na dva 13m2 pokoje. I proto je byt vhodný pro velké rodiny s větším počtem dětí.
Koupelna a toaleta se taky nabízí k přestavbě a to ke spojení a zvětšení o část chodby a tím by mohla vzniknout velká luxusní koupelna.
Byt má opravdu velký potenciál, svou velikostí a umístěním se řadí k tomu typu bytů kterých v Praze moc není.
V bytě je elektrika i plyn a dálkové topení.
Pro více informací pište nebo rovnou volejte, rád se s vámi o tomto výjimečném bytě pobavím, a domluvíme termín prohlídky.
Číslo zakázky: 205-NP07874
Město: Praha 6 - Dejvice
Ulice: Banskobystrická
Dispozice: 4+1
Číslo podlaží v domě: 7
Počet nadzemních podlaží objektu: 7
Celková plocha: 103 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (2 m2)
Lodžie: Ano (4.6 m2)
Sklep: 2
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Dvořák

Dvořák Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 603 457 274

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?