Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 107 m2, Praha 8 - Karlín

12 490 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 107 m2, Praha 8 - Karlín D

Prodej bytu 3+kk, 107 m2, Praha

V samotném srdci Karlína, pár kroků do centra i na metro Vám exkluzivně představuji tento přízemní 3+kk byt s 24m2 terasou a sklepem v suterénu domu. Byt je složen z chodby, dvou prostorných ložnic (30m2 a 14,5m2), jídelny s kuchyňským koutem (16m2), koupelny s toaletou, terasy a sklepa v suterénu.

Dům je před revitalizací a protože zdi terasy spadají do společného majetku domu, počítá se i s její revitalizací. (Už je vybrána firma, která bude revitalizaci provádět a už je podepsána smlouva všemi majiteli bytových jednotek.)

Koupě bytu v Karlíně je skvělá investice. Dnes už rezidenční a businessová čtvrť v jednom nabízí aktivní společenský život s docházkovou vzdáleností do centra Prahy, v blízkosti parků a zeleně, s příjemnými kavárnami, kvalitními pekárnami, restauracemi a veškerou občanskou vybaevností. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.

Zavolejte mi a dohodněme si termín prohlídky pár kroků od Karlínského náměstí.


In English:
In the very heart of Karlín, a few steps from Karlin Square. Within walking distance to the center and the metro, I exclusively present this ground floor 3+kk apartment with a 24m2 terrace. The apartment consists of a hallway, two spacious bedrooms (30m2 and 14.5m2), dining room with kitchen (16m2), bathroom with toilet, terrace and a cellar in the basement.

The terrace walls belong to the building co-propriety but will soon be renovated. They have already selected a company to carry out the renovation and a contract has already been signed by all apartment owners.

Buying an apartment in Karlín is a great investment. The residential and business district in one offers an active social life with walking distance to the center of Prague. Close to parks and greenery, with pleasant cafes, quality bakeries, restaurants and all civic amenities. Personal property can be financed by a mortgage.

Get in touch and arrange a viewing.
Číslo zakázky: 205-NP07798
Město: Praha 8 - Karlín
Ulice: Peckova
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 107 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 24

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dominika Dowinton Šebelíková

Šebelíková Dominika
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 725 839 283

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?