Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 46 m2, Praha 9 - Vysočany

6 500 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 2+kk, 46.4 m2, Praha

Exkluzivní nabídka prodeje moderního a velmi klidného bytu 2 kk, 46,4 m2 + balkón 6 m2 a parkovací stání, v projektu Nová Harfa V Pražských Vysočanech, v bezprostřední blízkosti O2 arény nebo nákupní Galerie Harfa.
Dvoupokojový byt s kuchyňským koutem, ve 21,7m2 velkém obývacím pokoji, z kterého je vstup i na balkón, je celý orientován na západní stranu. Takže i okna z ložnice koukají na západ do klidného vnitrobloku, kam mají přístup jen rezidenti Nové Harfy. Ložnice má 12,2 m2 a praktický výklenek pro vestavěné skříně po jejichž zabudování bude mít místnost pravidelný obdélníkový tvar. V zádveří je také dost místa pro vestavěné skříně, botník a další odkládací prostory. Ze vstupní haly jsou samostatné vchody do všech místností bytu – žádná tedy není průchozí. Koupelna je s vanou a WC. V hale je také 1,5 m2 velká komora pro ukládání všeho potřebného.
Nová Harfa je projekt cca dvou desítek budov postavených v moderním urbanistickém stylu, tvořící uzavřené vnitrobloky, kde jsou různá hřiště a místa pro odpočinek, kam mají přístup jen rezidenti.
Prodávaný byt má okna právě do jednoho z těchto vnitrobloků, kam nedoléhají žádné zvuky z ulice, provozu aut nebo tramvají.
Dostupnost MHD je hned ze dvou zastávek tramvají, Kabešova nebo Podkovářská, obě jsou jen pár metrů od vstupu do areálu Nové Harfy. Rušná ulice Poděbradská, na které se zastávky nacházejí je ale od vnitrobloků oddělena „hradbou“ obytných domů které poskytují dokonalou zvukovou izolaci.
V bezprostřední blízkosti bytu je hustá síť obchodů, škol, sportovišť a kompletní občanské vybavenosti.
Parkovací stání je pod domem, který přiléhá k poděbradské ulici, výjezd z parkingu je tak velmi rychlý, protože je přímo na tuto hlavní ulici.
Celý projekt a byt samotný působí velmi moderním a klidným dojmem, doporučuji prohlídku právě pro nasátí této klidné a bezpečné atmosféry kterou byt poskytuje.
Číslo zakázky: 205-NP08706
Město: Praha 9 - Vysočany
Ulice: Pod Harfou
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 46 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Dvořák

Dvořák Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 603 457 274

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?