Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 62 m2, Valtice

5 950 000 czk / za nemovitost
+ DPH 21 %, včetně provize, právního servisu

Prodej bytu 1+1, 62 m2, Valtice

Využijte možnost koupit jeden ze dvou posledních apartmánů v exkluzivním projektu RESIDENCE BARRIQUE!

Projekt RESIDENCE BARRIQUE je nadstandardní apartmánový komplex s vlastním vinným sklepem a venkovním bazénem. Skládá se celkem z 22 apartmánů ve třech nadzemních podlažích o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+kk a 2+1. Vyznačuje se prémiovou lokalitou v malebném kraji slunce a vína, nabízejícím široké možnosti aktivního odpočinku a situovaný je jen 300 m od barokního zámku v centru města Valtice.

Apartmán o dispozici 1+1 má klimatizaci, vlastní parkovací místo a svou vinnou kóji pro archivaci vína. Jednoduchým přepažením lze získat dispozici 2+1. Jako bonus je v ceně vybavení vyrobené na míru. Tudíž je apartmán nachystán k okamžitému užívání. Mezi přednosti dále patří kamerový dohledový systém, zabezpečení apartmánu ovládané přes internet a centrální ohřev TUV. Obyvatelům residence bude k dispozici na zahradě bazén 8 x 5 m. V suterénu objektu pak bude umístěno relaxační wellness centrum s vířivou vanou, finskou saunou a soláriem, kde můžete Vy nebo Vaši hosté za poplatek příjemně zrelaxovat po náročném dni.

RESIDENCE BARRIQUE je připravena na klidné vyžití vlastníků jednotek, ale stejně tak dobře může sloužit jako investiční zhodnocení Vašich prostředků.

Jednotka bude zkolaudována jako ubytovací, je tedy možné ji využívat komerčně ke krátkodobému ubytování. Zájemcům nabízíme kompletní správu spojenou s komerčním využitím, od rezervačního systému na internetu přes pronájem jednotky až po úklid a údržbu.

Reprezentativní rodinnou vilu postavil v letech 1925–1926 MUDr. Josef Rindl, primář a přednosta chirurgicko-gynekologického a porodnického oddělení „Všeobecné veřejné nemocnice Milosrdných bratří“ ve Valticích. Byl to nadaný chirurg, ovšem pod taktovkou druhé světové války byl jako Žid zbaven možnosti vykonávat svoji praxi a emigroval do Jižní Ameriky. V Bolívii vstoupil do armády a stal se osobním lékařem tehdejšího prezidenta a později i argentinského prezidenta Juana Dominga Peróna (1895–1974) a jeho ženy Evity. Vila po jeho odchodu nezůstala prázdná. Po roce 1955 byla vila přestavěna na dětskou nemocnici a tomuto účelu sloužila až do roku 1990. V restituci byla vila vrácena rodině (Rindl) a přestavěna na hotel. Od podzimu 2008 vlastnila nemovitost rodina Tichých.

Energetická náročnost budovy bude B – velmi úsporná. Dokončení listopad 2023. Cena je uvedena bez DPH 21%.

Bezproblémové financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Číslo zakázky: 077-NP05838
Město: Valtice
Ulice: P. Bezruče
Dispozice: 1+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 62 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: V rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?