Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 195 m2,

31 995 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+1, 195 m2, Portugalsko

Více než 300 slunečných dnů v roce, oceán, úchvatné pobřeží, krásné procházky, trasy na běhání nebo na kolo, výborné jídlo, lahodné víno nebo surfování. To je portugalská Ericeira - jeden z nejstarších surfových spotů světa, který patří mezi světové surfařské rezervace.

Situovaný přímo nad centrem města Ericeira. Historické centrum s restauracemi a kavárnami v docházkové vzdálenosti cca 500 metrů - 1 km. Přímo v centru je městská pláž Praia dos Pescadores. Je přizpůsobená lidem, vhodná ke koupání, je zde molo a vlnolam. Přestože se jedná o městskou pláž, je velice klidná a na pláži budete většinu roku téměř sami. Další oblíbená pláž je cca o 500 metrů od městské pláže - Praia do Sul s venkovními kavárnami a restauracemi. Samotná pláž je také velice klidná a téměř bez lidí.

Ericeira je malebné stylové městečko vzdálené zhruba 40 km od Lisabonu. S hlavním městem Portugalska má rychlé dálniční spojení. Ericeira je místo, které žije, ale přesto tady najdete klid. Místní o Ericeiře říkají "Ericeira never dies!" Často toto město také označují za magické místo. Jednou tam přijedete a už tam chcete zůstat. Je to místo, které nabízí nespoutanou přírodu i luxus a skvělý servis včetně relaxace, masáží, kosmetických salonů, jógy, krásných golfových hřišť v okolí nebo skate parků.

Dny na západním pobřeží navíc vždy uzavírají jedinečné západy slunce.
Číslo zakázky: 020-NP06218
Město:
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 195 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?