Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 76 m2, Zvěstov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej bytu 3+kk, 76,59 m2, Zvěstov

Připravujeme k prodeji nově zrekonstruovaný byt s velmi nízkými náklady na bydlení a zahradou v malebné obci Zvěstov. Financování je možné i bez dokazování příjmů.

Rekonstrukce bytu proběhla kvalitně, vkusně a ve vysokém standardu. Příkladem mohou být nové rozvody vody a elektřiny, nové omítky, zbrusu nová nadstandardní koupelna, precizně provedené podlahy, nové dveře a nová plastová okna jsou jen některé z provedených prací. V kontextu dnešní doby bylo v bytě provedeno dvojí vytápění. Pro pohodlí se sice dá topit elektrickým kotlem, stejně tak ale můžete využívat kotle na palety, které Vám ušetří mnoho peněz na vytápění. V každém pokoji je příprava na instalaci kamen. Je tedy jen na Vás, zda máte rádi romantický pohled do ohně jen v obývacím pokoji. Měsíční náklady na bydlení jsou zde cca. 1500Kč měsíčně bez nákladů na vytápění. V obci se platí pouze vodné, nikoliv stočné.

Tento byt je vhodný pro někoho, kdo potřebuje milovat místo, ve kterém žije. Obec Zvěstov žije krásným komunitním životem, který není běžný. Obec udržuje v zimě běžecké tratě, má k dispozici osvětlení pro noční bruslení na rybníku, pořádá často akce, kde je k dispozici úžasné občerstvení zdarma - od grilovaných jehňat a točeného piva, po chlebíčky a zákusky s hudebním doprovodem. Obec je velmi udržovaná, v zimě je to snad jediná obec, po které neuklouznete na neupravené silnici a chodníku v širokém okolí. Starosta obce vnímá svou práci jako poslání, nikoliv povolání. I proto poskytuje obec dotaci 120.000Kč na instalaci čističky pro tento bytový dům a dotací pokryje drtivou většinu nákladů na novou čističku. Byla již podána žádost o projekt. V obci je velmi dobře vybavený a ke spokojenosti místních obyvatel fungující obchod s potravinami, pošta a hospoda. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v 6km vzdáleném Jankově.

Dopravní dostupnost v místě je dobrá. Je to jen 17min do Votic, 16min do Vlašimi, do půl hodinky také do Benešova, Sedlčan, Tábora a hodinu autem do centra Prahy. Přímé autobusové spoje vedou i několikrát do hodiny do Vlašimi a Votic.

Pokud se rádi rozmazlujete, v těské blízkosti je Ratměřický zámek s překrásnou zahradou, dostupným wellness, výtečnou restaurací i vyhlášená zámecká kavárna na zámku Odlochovice a pověstmi opředený národní park Blaník.
Číslo zakázky: 205-NP08693
Město: Zvěstov
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 76 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladislava Hejsková

Hejsková Vladislava


 
Tel. na makléře:
+420 778 002 903

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?