Upravit hledání

Pronájem bytů

Najít ideální byt k pronájmu není nic lehkého. Proto jsme tu my. S hledáním vhodného bydlení vám rádi pomůžeme. V RE/MAX Anděl pravidelně aktualizujeme nabídku bytů všech dispozicí.

Byty k pronájmu

V realitní kanceláři RE/MAX Anděl se zaměřujeme jak na dostupné, tak i luxusní byty, které si můžete pronajmout po celé České republice. Naše nabídka se skládá z menších i větších dispozic: od garsoniéry, 2+kk, 3+kk, 4+kk po atypické nemovitosti. Postaráme také o veškerý servis, který s pronájmem souvisí, počínaje poradenstvím až po uzavření kvalitní nájemní smlouvy. Rádi vám poradíme také se stěhováním nebo zajištěním trvalého bydliště. U makléřů RE/MAX Anděl poznáte ten nejlepší možný servis.

Nevybrali jste si žádnou nemovitost z nabídky? Kontaktujte nás a my vám s hledáním pomůžeme! Dokážeme vyhledávat nemovitosti na míru přímo pro naše klienty. Už nemusíte zažívat nekonečné vysedávání před realitními servery. Naši makléři pro vás na základě zadání vyhledají tu nejlepší nemovitost. A protože mají přístup i k neveřejným nabídkám, občas dokáží udělat skutečné zázraky.

Ať už jsou vaše aktuální přání jakákoli, neváhejte se o ně podělit. Jsme tu pro vás.