Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 38 m2, Česká Třebová

11 000 czk / za měsíc
+ zálohy na elektřinu a služby + kauce

Pronájem bytu 2+kk, 38.1 m2, Česká Třebová

Exkluzivně Vám nabízím kompletně rekonstruovaný byt 2+kk s lodžií, s jihovýchodní orientací, o výměře podlahové plochy 38,1 m2. V rámci projektu Rezidence Rozmarýn proběhla v bytovém domě, v jehož nejvyšším podlaží (9.) se byt nachází, celková rekonstrukce.
Byt sestává z předsíně, ze které lze pokračovat do koupelny s toaletou či do pokoje s kuchyňským koutem. Z pokoje lze dále směřovat do ložnice či do lodžie.
Vytápění a ohřev vody je zajištěn elektrokotelnou v domě. Podlahy bytu jsou betonové. Podlahová krytina bytu je v pokojích plovoucí. V předsíni a koupelně je dlažba. Okna jsou plastová.
Byt je nabízený jako částečně vybavený (kuchyňská linka s varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, sprchový kout, umyvadlo, WC, zrcadlo). V případě zájmu je možné byt dovybavit chladničkou a pračkou. V přízemí domu se nachází 1,1 m2 velký sklep přináležející k bytu.
K měsíčnímu nájmu ve výši 11 000,- Kč bude nájemce každý měsíc hradit také zálohy na elektřinu (min. ve výši min. 2 000,- Kč měsíčně) a zálohy na služby (500,- Kč na osobu měsíčně). Celková konkrétní výše záloh se bude odvíjet od počtu osob v bytě. Před podpisem nájemní smlouvy nájemce kromě nájmu včetně záloh dále také uhradí kauci ve výši 25 000,- Kč a provizi RK ve výši 12 000,- Kč.
V případě potřeby informací o pronajímaném bytu či zájmu o osobní prohlídku mne prosím kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle či emailové adrese.
Číslo zakázky: 020-NP06894
Město: Česká Třebová
Ulice: Trávník
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 9
Počet nadzemních podlaží objektu: 9
Celková plocha: 38 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jakub Šindler

Šindler Jakub


 
Tel. na makléře:
+420 775 344 452

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?