Pronájem bytu v osobním vlastnictví, 131 m2, České Budějovice

18 000 czk / za měsíc
Nájemce neplatí provizi

Prodej atypického bytu, 131 m2, České Budějovice

Nabízím k pronájmu unikátní byt, který je plný světla, přírodních materiálů a prostoru. Díky tomu, že je v podstatě bez příček, působí vzdušným dojmem a umocňuje pocit volnosti. Je zkolaudován jako byt, koncipovaný i jako ateliér.
Velmi vhodný pro umělce, fotografy, psychology, cvičitele jógy nebo prostě pro někoho komu nevyhovuje tradiční bydlení. Ocení ho jistě také lidé, kteří jsou přes den ve vysokém napětí a po příchodu domů touží po prostředí, kde mohou relaxovat a mít klid. Je to místo s energií a kouzelnou atmosférou.
Jeho umístění na dosah historického centra a v blízkosti všeho, na co si vzpomenete ještě násobí komfort, který poskytuje.Tento byt vznikl jako půdní vestavba. Původní myšlenka bývalých majitelů byla vytvořit ateliér pro syna, kde by zároveň mohl pracovat i bydlet. Od této myšlenky byl jen krůček k realizaci. Majitelé využili prázdný půdní prostor a vdechli tak nový život nevyužitému místu.
V domě se nachází pouhé čtyři bytové jednotky a panují tam výborné sousedské vztahy. Díky tomu je možné společně využívat zahradu, jejíž využití se dělí na praktické a rekreační. Každý zde má svůj díl, na kterém se pěstuje zelenina a bylinky, ale je zde i tráva a altán pro posezení.
Vnitřek domu vás nadchne svou čistotou a jedinečností. Chodba vypadá spíše jako v nějaké galerii než v bytovém domě. A není jen krásná, čistá a útulná, je také praktická. Naši předci měli vynikající nápady, a tak každá jednotka má na chodbě zabudovanou „špajzku“ na kompoty a marmelády. Pokud jste nikdy nic takového neviděli, budete určitě mile překvapeni tím, jak jsou tyto prostory v domě výborně zasazené.
To však není jediný úložný prostor, který můžete využít. K bytu patří prostorný sklep. Čistý, suchý stejně jako ostatní přízemní prostory.
Cena včetně většiny vybavení.
Číslo zakázky: 085-NP09384
Město: České Budějovice
Ulice: Skuherského
Dispozice: Atypický
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 131 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: D
Rok rekonstrukce: 2017
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petra Puschnerová

Puschnerová Petra


 
Tel. na makléře:
+420 739 332 258

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?