Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 72 m2, Český Brod

15 000 czk / za měsíc
Výše nájemného nezahrnuje poplatky za spotřebu energií a zálohy na spotřebu vody, správu a provoz společných prostor, která bude upravena v nájemní smlouvě měsíčními zálohami ve výši 5700,- Kč (4000 Kč voda, teplo, služby, 1500 Kč elektřina a 200 Kč plyn

Pronájem bytu 3+1, 72 m2, Český Brod

NOVINKA K PRONÁJMU V BRODĚ!
Přímý zájemce nehradí provizi RK!

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme pronájem v prostorném bytě 3+1 s lodžií (65m2 + 7m2) v ulici Na Cihelně v Českém Brodě.
Byt je pronajímán s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky i ledničky. Spoustu osobních věcí pak skryjí dvě prostorné skříně (v ložnici a vstupní hale), které zůstanou nájemcům k dispozici.
Barevné řešení pokojů je orientační, v případě zájmu může majitel nechat vymalovat na bílo nebo je možnost pro nájemce si vymalovat podle sebe.

Dům, ve kterém jednotku najdete, byl v r. 2021 zateplen a i ve vnitřních prostorách vidíte, že se o něj jeho uživatelé pečlivě starají. Společné vnitřní prostory i vstup do domu jsou udržované, výtah nový, SVJ fungující naprosto skvěle.

Ve městě je plná občanská vybavenost, v blízkosti domu naleznete kromě škol (MŠ, ZŠ, SŠ) i kompletní spektrum obchodů a služeb, nemluvě o spoustě volnočasových aktivit kulturních i sportovních. Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy z centra je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut). Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.
Hledáme solidní nájemníky s vizí dlouhodobého pronájmu.
Jednotka je ihned k nastěhování.
Zavolejte si pro termín vaší prohlídky naživo!
Spolupráce s realitními makléři je vítána!
Číslo zakázky: 205-NP08561
Město: Český Brod
Ulice: Na Cihelně
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 9
Celková plocha: 72 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?