Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 85 m2, Český Brod

21 000 czk / za měsíc
Výše nájemného nezahrnuje poplatky za spotřebu energií a zálohy na spotřebu vody a správu a provoz společných prostor, která bude upravena v nájemní smlouvě měsíčními zálohami ve výši 2000,- Kč. Měřidlo elektřiny bude převedeno na nájemce.

Pronájem bytu 3+kk, 85.5 m2, Český Brod

Novinka k pronájmu v Českém Brodě!
PŘÍMÝ ZÁJEMCE NEHRADÍ PROVIZI RK!

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme pronájem v čerstvě zkolaudované novostavbě projektu Dvojčata ČB v Klučovské ulici v Českém Brodě.
Jedná se o prostorný byt 3+kk, v uzavřeném areálu s vlastním parkováním a sportovním zázemím. K bytu kromě parkovacího místa patří í lodžie a zděná sklepní kóje.

Byt je pronajímán s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky i ledničky. V obrázcích můžete též vidět i varianty prostorového uspořádání jednotlivých místností.
Jednotka má navíc vlastní elektrokotel, takže si uživatelé mohou naprosto přesně řídit vlastní spotřebu. Vzhledem k moderní konstrukci se nájemci mohou těšit na nízké náklady na energie: dle PENB třída A - mimořádně úsporná!

Ve městě je plná občanská vybavenost, v blízkosti domu naleznete kromě škol (MŠ, ZŠ, SŠ) i kompletní spektrum obchodů a služeb, nemluvě o spoustě volnočasových aktivit kulturních i sportovních. Významnou devizou Českého Brodu je vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Doba jízdy z centra je od 22min (spěšný vlak) do 37min (osobní), vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách (mimo špičku a o víkendech co 30 minut). Autem dorazíte za 25 min na Černý Most.
Hledáme solidní nájemníky s vizí dlouhodobého pronájmu.
Jednotka je ihned k nastěhování.
Zavolejte si pro termín vaší prohlídky naživo!
Spolupráce s realitními makléři je vítána!
Číslo zakázky: 205-NP08682
Město: Český Brod
Ulice: Klučovská
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 5
Celková plocha: 85 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: A
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Šoupal

Šoupal Petr


 
Tel. na makléře:
+420 771 218 788

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?