Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 74 m2, Praha 6 - Vokovice

22 000 czk / za měsíc
+ poplatky (6.055,- + el. a plyn)

Pronájem bytu 3+1, 74 m2, Praha

K pronájmu se nabízí perfektní rodinné bydlení ve Vokovicích (Praha 6)!

Byt s dispozicí 3+1 o velikosti 74 m2 a se dvěma zasklenými lodžiemi je ideálním bydlením pro rodinu. Díky praktickému rozvržení ložnic je byt případně vhodný i pro klidné spolubydlení. Obývací pokoj a jedna z ložnic mají lodžii. V chodbě u druhé ložnice je velká komora vhodná jako samostatná šatna. Vchodová chodba je velmi prostorná a vejdou se sem případně i velké úložné skříně. V kuchyni je dost prostoru i pro větší jídelní stůl.

Poloha domu ve Vokovické ulici je pro rodinné bydlení úplně ideální. V těsné blízkosti domu se nachází dvě mateřské a jedna základní škola, v okolí je i mnoho dětských hřišť. Nedaleko je vodní nádrž Džbán a začíná tu Pražany tolik oblíbený přírodní park Šárka. V oblasti je spousta příležitostí k procházkám a sportu, ať už na nejrůznějších sportovištích, workoutových hřištích, nebo třeba na kole...

Jen pár kroků od domu je autobusové nádraží, vlakové nádraží Veleslavín i stejnojmenná stanice metra - z jednoho místa je tu perfektní dostupnost prakticky do celé Prahy. Kompletní občanská vybavenost je tady samozřejmostí.

Byt je po zbrusu novém omlazení - kromě čerstvé výmalby dostal také krásné nové podlahy a novou stylovou kuchyňskou linku a teď už jen čeká na svoje první nájemníky. Celý dům je také po revitalizaci a i jeho okolí je hezky udržované. Za domem je příjemný zelený parčík s lavičkami a zadní vchod do domu zdobí krásný květinový záhon.

Prohlédněte si fotky, využijte možnost virtuální prohlídky a objednejte si svůj termín i pro prohlídku osobní - moc ráda vám všechno ukážu.
Číslo zakázky: 262-NP00330
Město: Praha 6 - Vokovice
Ulice: Vokovická
Dispozice: 3+1
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 13
Celková plocha: 74 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zuzana Vránová

Vránová Zuzana


 
Tel. na makléře:
+420 736 482 868

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?